سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دل بوسکه سکته قلبی کرد

بازیکنان تیم ملی اسپانیا تا بازگشت دل بوسکه از بیمارستان در لابی هتل مانده و نگران مربی پیر خود بودند
دل بوسکه سکته قلبی کرد
ویسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا در بازگشت به هتل مخصوص اردوی کشورش احساس درد داشت و همین مساله باعث شد تا کادر پزشکی او را معاینه کند.

حدس اولیه کادر پزشکی سکته قلبی خفیف بود و این مورد بعد از رسیدن عمو دل به اورژانس بیمارستان مرکزی شهر تایید شد.

بازیکنان تیم ملی اسپانیا تا بازگشت دل بوسکه از بیمارستان در لابی هتل مانده و نگران مربی پیر خود بودند

ازسوی دیگر، روزنامه مارکا در مورد نتایج بازی های تیم ملی اسپانیا در جام جهانی 2014 برزیل یادآور شد : نتایج ضعیف دل بوسکه در جام جهانی موقعیت او را در تیم ملی اسپانیا به خطر انداخت.

به نوشته این روزنامه، مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا پیش از جام جهانی به دل بوسکه اعلام کرده بودند که ماندن وی روی نیمکت تیم ملی این کشور به نتایج این تیم در جام جهانی برزیل بستگی دارد و در صورتی که ماتادورها نتایج ضعیفی در جام بگیرند ، وی باید با نیمکت این تیم خداحافظی کند.

این روزنامه گزارش داد که پس از برگزار شدن دیدار اسپانیا و استرالیا و بسته شدن پرونده اسپانیا در جام جهانی قرار است در هفته آینده جلسه ای بین دل بوسکه و رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا برگزار و در مورد سرنوشت دل بوسکه گفت و گو شود.

اسپانیا در دیدار سوم خود ( دوشنبه شب ) باید به مصاف استرالیا برود، مسابقه ای که برای هر دو تیم تشریفاتی است و نتیجه آن تاثیری بر آینده این تیم ها در جام جهانی 2014 نخواهد داشت.

شاگردان دل بوسکه در دیدار نخست خود با نتیجه دور از انتظار 5 بر 1 برابر هلند تن به شکست دادند.

این تیم در دیدار دوم خود نیز برابر شیلی شکست خورد تا مدافع عنوان قهرمانی در میان ناباوری همگان وداع زودهنگامی با رقابت های جام جهانی 2014 داشته باشد.
telegram 19dey.com
armanbli    31 خرداد 1393 02:11
مرسی بچه ها خسته نباشید امید وارم دل بوسکه صحیح و سلامت به خونه برگرده و روی نیمکت ماتادورها باقی بمونه به امید قهرمانی های اینده چاکریم armanbli

سلام بجه ها نمیدونم چی بگم خیلی ناراحتم این تیم ما نبود که رفت زمین اصلا این ترکیب تیکی تاکای مانبود واقعا هلند در حد ما نبود که شکستمون بده و همچنین تیم شیلی ولی ما هنوز بهترین تیم جهان هستیم و افنخار میکنیم .با آرزوی سلامتی عمو دل به خدا میسپارمتون دوستون دارم
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٣-١٣٩٣, ١٧:٢٢

   

پر مبحث ترین ها