سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آسمیر آودوکیچ جانشین احتمالی رحمتی در استقلال

پیش از این امیر قلعه نویی از حضور یک دروازه بان خارجی در تیم استقلال خبر داده بود
آسمیر آودوکیچ به ویژه در جریان شکست خانگی تیم دنیزلی برابر الهلال، تنها بازیکنی بود که در حد استانداردهای خود ظاهر شد.

خبرگزاری پارس فوتبال- یکی از سه دروازه بان تیم ملی بوسنی در جام جهانی، چهره نام آشنایی برای اهالی فوتبال ایران به شمار می رود. آسمیر آودوکیچ، در دومین مقطع حضور مصطفی دنیزلی روی نیمکت پرسپولیس، به عنوان یار کمکی این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با سرخ ها قرارداد امضا کرد و در 7 مسابقه با پیراهن این تیم، عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشت. تفاوت سطح او با دو گلر وقت پرسپولیس به اندازه ای زیادی بود که محبوبیت ویژه ای را در نزد هواداران پرسپولیس برایش رقم زد. او به ویژه در جریان شکست خانگی تیم دنیزلی برابر الهلال، تنها بازیکنی بود که در حد استانداردهای خود ظاهر شد. شنیده می شود آسمیر بار دیگر در آستانه حضور در فوتبال ایران قرار گرفته است. ابتدا از گسترش فولاد به عنوان مقصد او نام برده می شد اما ظاهرا مذاکرات او با باشگاه تبریزی موفقیت آمیز نبود. مقصد آودوکیچ در فوتبال ایران هنوز روشن نیست و به نظر می رسد

یکی از تیم های بدون دروازه بان این روزها در نهایت او را جذب خواهند کرد. استقلال تهران شاید یکی از مشتریان جدی این گلر باشد. آن ها بعد از جدایی سیدمهدی رحمتی و از دست دادن فروزان و سوشا مکانی در بازار نقل و انتقالات، گزینه های داخلی چندانی روی نیمکت شان ندارند.
پیش از این امیر قلعه نویی از حضور یک دروازه بان خارجی در تیم استقلال خبر داده بود

فولاد نیز پس از جدایی سوشا برنامه هایی برای جذب رحمان احمدی در سر داشته که انگار نتیجه بخش نبوده اند و به همین جهت احتمالا شانس را در اختیار یک گلر خارجی قرار خواهد داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٣-١٣٩٣, ٢٠:١٣

   

پر مبحث ترین ها