سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کی روش: عاشق ماندن در ایران بودم ولی نگذاشتند/مقابل بوسنی به دنبال استفاده از ضدحملات هستیم

بروز شده : ٢-٠۴-١٣٩٣, ٢١:٣٣    نسخه چاپی    
واقعیت این است که در 11ماه گذشته بعد از پیروزی مقابل کره جنوبی و صعود به جام جهانی، همه جوره خواسته خود را برای ماندن در ایران ابراز کردم. وی افزود: حتی صحبت های خود با دیگر تیم ها را قطع کردم تا شرمنده ایرانی ها نشوم.

- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: در دیدار مقابل بوسنی و هرزگوین مانند بازی مقابل آرژانتین با سیستم دفاعی به میدان می رویم و به دنبال استفاده از ضدحملات خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا به سائوپائولو، «کارلوس کی روش» در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: کار دشواری مقابل بوسنی و هرزگوین داریم و اینکه حریفمان حذف شده است، کار ما را سخت می کند. آنها به دنبال کسب یک پیروزی در جام جهانی 2014 برزیل هستند.

وی افزود: زمانی که بوسنی و هرزگوین به عضویت فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) درآمد و یک کشور مستقل شد، نخستین بازی رسمی اش را با تیم ستارگان ˈفیفاˈ انجام داد و من در آن زمان سرمربی تیم ستارگان ˈفیفاˈ بودم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه صحبت های خود یادآور شد: دیدار با بوسنی و هرزگوین برای تیم ملی ایران متفاوت خواهد بود. ما در دو دیدار نخست خود نیز هدفمان رسیدن به پیروزی بود و با این حال از نمایش تیم خود رضایت کامل دارم.

وی در پاسخ به این سوال که احتمال تغییر در ترکیب تیم ملی ایران وجود دارد، گفت: بله، این احتمال وجود دارد که در تیم تغییراتی ایجاد کنیم.

سرمربی تیم ملی ایران افزود: پس از شکست ناراحت کننده در دقیق پایانی دیدار با آرژانتین بازیکنان ایران کمی ناراحت هستند و ریکاوری انان کار سختی است.

این مربی تاکید کرد که تلاش وی و همکارانش در کادر فنی رساندن بازیکنان ایران با شرایط روحی ایده آل است و گفت: می خواهیم از همه لحاظ در دیدار با بوسنی پیشرفت داشته باشیم.

وی افزود: نمی خواهیم برای بازیهای خوب خود جشن بگیریم و هم اکنون باید حس خوبی داشته باشیم تا ماموریت خود را به خوبی دنبال کنیم.

کی روش عنوان کرد: می خواهیم نگرش بازیکنان را برای دیدار حساس با بوسنی تغییر بدهیم تا انان انگیزه دو چندانی پیدا کنند.

وی در پاسخ به این که مردم ایران در صورت شکست برابر بوسنی سرخورده خواهند شد، افزود: ما چنین نگرشی نداشتیم و فقط می خواهیم با انگیزه به میدان برویم تا عملکرد خوبی داشته باشیم. اگر گمان می کنید که رویارویی با بوسنی آسان تر از دیدار با نیجریه و آرانتین است در اشتباه خواهید بود.

سرمربی ایران معتقد است تیم ایران در صورت برتری مقابل بوسنی راهی مرحله بعدی جام بیستم خواهد شد.

وی با تاکید براینکه رویایی با بوسنی بسیار دشوار است، گفت: یک مطلب است که همه باید در ذهن داشتبه باشیم و هرچند از نمایش خوب خود شاد هستیم اما باید با دقت به کارمان ادامه دهیم.

کی روش در خصوص اینکه مردم ایران خواهان تمدید قرار داد وی با فدراسیون فوتبال ایران هستند گفت: ابتدا باید بگویم که شنیدن چنین خبرهایی و درخواست رییس جمهروی و مردم برای ماندنم در ایران برایم افتخار بزرگی است.

وی افزود: از ابتدا هدفم این بود که در جام جهانی حضور پیدا کنیم و با انجام بازیهای خوب باعث ایران و ایرانی شویم. در حال حاضر یک بازی داریم و تمرکز کامل من و تیمم بر این دیدار است.

این سرمربی پرتغالی اظهار داشت: واقعیت این است که در 11ماه گذشته بعد از پیروزی مقابل کره جنوبی و صعود به جام جهانی، همه جوره خواسته خود را برای ماندن در ایران ابراز کردم.

وی افزود: حتی صحبت های خود با دیگر تیم ها را قطع کردم تا شرمنده ایرانی ها نشوم.

سرمربی تیم ایران عنوان کرد: در حال حاضر تمرکز کامل ما روی بازی چهارشنبه است ومطمئن باشید وقتی به ایران بازگردیم در این مورد توضیحات بیشتری خواهم داد. هم اکنون ما حمایت و دهای هواداران را بیش از هر زمانی دیگری لازم داریم.

کی روش گفت: وقتی به تهران برسیم برای خداحافظی این فرصت را دارم و احساساتم را بیان می کنم و دقیقا می گویم که چه اتفاقاتی افتاد. هم اکنون زمانی است که باید ذهن خود را مثبت نگه داریم.

وی درباره توضحیات فدراسیون ایران برای توافق احتمالی نیجریه و آرژانتین گفت: ذهن متوهم و شکاک ندارم، ولی یه مطلب را بگویم اگر داور صربستانی را فیفا به خانه برنگرداند متوجه می شویم که اینجا مشکلاتی وجود دارد.

کی روش گفت: می داتم در فوتبال همواره اشتباهات وجود دارد اما وقتی داور از فاصله 3 متری یک خطای کامل را نبیند برایم عجیب است. من صفحه اجتماعی این داور را دیدم و نوع پاسخ دادنش برایم عجیب بود که معتقدم فدراسیون ایران باید آنرا دنبال کند.

وی گفت: من مربی هستم و اگر بیشتر صحبت کنم جریمه خواهم شد اما باید فردی از این داور به خاطر عملکرد عجیبش توضیح بخواهد
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۴-١٣٩٣, ٢١:٣٣

   

پر مبحث ترین ها