سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آبی‌ها هم گلر تیم ملی را می‌خواهند

بروز شده : ٢-٠۴-١٣٩٣, ٢٢:٢۴    نسخه چاپی    
اکنون نمی‌توانم اسمی از این تیم‌ها ببرم اما پیشنهادهایی رسمی از لیگ‌های فرانسه، پرتغال و انگلیس است.
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان مورد توجه چند باشگاه اروپایی و همچنین استقلال قرار گرفته است.

باشگاه استقلال در ادامه مذاکرات خود برای جذب دروازه‌بان و مشخص کردن جانشین مهدی رحمتی به دنبال دروازه‌بان فیکس تیم ملی است.
استقلالی‌ها بعد از منتفی شدن حضور علیرضا بیرانوند برای جذب علیرضا حقیقی پیغام‌هایی به این بازیکن داده‌اند.

حقیقی که اکنون همراه تیم ملی در برزیل به سر می‌برد و در دو بازی ابتدایی ایران در جام جهانی برابر نیجریه و آرژانتین عملکرد خوبی داشته، با پیشنهاد باشگاه استقلال مواجه شده است.
مدیر برنامه‌های این بازیکن در این خصوص گفت: پیشنهاد استقلال از سوی برخی نزدیکان به این تیم به من رسیده و واسطه‌هایی که با باشگاه استقلال در تماس هستند برای حضور علیرضا در این تیم پیغام‌هایی داده‌اند.

او درباره اینکه پاسخ حقیقی به پیشنهاد استقلالی‌ها چه بوده، اظهار داشت: پیش از هر چیز باید بگویم تمرکز او اکنون روی تیم ملی و بازی با بوسنی است که در سرنوشت ایران در جام جهانی تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل حقیقی به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کند. پیشنهاد استقلالی‌ها نیز به صورت رسمی و از طریق مسئولان این باشگاه مطرح نشده است.

به گزارش تسنیم، مدیر برنامه‌های علیرضا حقیقی در پاسخ به این سؤال که این دروازه‌بان بعد از درخشش در بازی با آرژانتین، پیشنهاد اروپایی داشته یا نه، عنوان کرد: علیرضا اکنون با باشگاه روبین‌کازان قرارداد دارد و بازیکن این تیم محسوب می‌شود. پیشنهادهایی از سوی چند تیم اروپایی مطرح شده اما مطمئناً این پیشنهادها بعد از پایان دیدارهای ایران در جام جهانی بررسی می‌شود تا وضعیت علیرضا مشخص شود.
او در مورد اینکه پیشنهاد این دروازه‌بان از چه تیم‌هایی بوده، خاطرنشان کرد: اکنون نمی‌توانم اسمی از این تیم‌ها ببرم اما پیشنهادهایی رسمی از لیگ‌های فرانسه، پرتغال و انگلیس است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۴-١٣٩٣, ٢٢:٢۴

   

پر مبحث ترین ها