سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ژاپنی‌ها هم مثل کره ای ها تحقیر شدند /کلمبیا 4 - ژاپن 1

بروز شده : ۴-٠۴-١٣٩٣, ٠٩:٢٨    نسخه چاپی    
جکسون مارتينز در دقایق 55 و 82 دو بار دروازه ژاپن را باز كرد تا كلمبیا را از یك برد دیگر مطمئن كند. اما این پایان كار نبود. كلمبیا در دقیقه 90 هم توسط جيمز رودريگز به گل چهارم رسید تا با اقتدار و با 9 امتیاز به مرحله بعد برود. پیش از كلمبیا، فقط هلند توانسته بود از سه بازی مرحله گروهی 9 امتیاز كسب كند.
کلمبیا در آخرین دیدار مرحله گروهی نیز به پیروزی رسید تا با اقتدار به مرحله بعد صعود کند.

کلمبیا در حالی که صعودش به مرحله بعد تقریبا قطعی شده بود، با ارائه نمایشی دیدنی، 4-1 ژاپن را شکست داد و با 9 امتیاز، به عنوان تیم اول گروه C، راهی مرحله بعد شد.

شاگردان پکرمن که در دو دیدار قبلی مقابل ساحل عاج و یونان به پیروزی رسیده بودند، می دانستند با کسب یک تساوی هم به عنوان تیم اول صعود خواهند کرد اما ژاپنی ها برای اینکه امیدهای شان برای صعود را زنده نگه دارند، باید حتما به سه امتیاز این دیدار می رسیدند و منتظر نتیجه دیدار ساحل عاج-یونان می ماندند.

ژاپنی ها بازی را بهتر آغاز کردند و کلمبیایی ها که نسبت به دیدار قبلی 8 تغییر داشتند، در دقایق ابتدایی نمی توانستند ریتم بازی شان را پیدا کند.

با این وجود، در دقیقه 17، این کلمبیا بود که به گل اول رسید. خطای کونو روی آدریان راموس، باعث شد تا یک ضربه پنالتی به سود کلمبیا اعلام شود و کوادرادو برخلاف جهت حرکت دروازه بان ژاپن، توپ را وارد دروازه کرد.

ژاپنی ها به این گل واکنش خوبی نشان دادند و می توانستند توسط شینجی کاگاوا به گل برسند اما داوید اوسپینا دروازه کلمبیا را نجات داد.

کیسوکه هوندا خطر بعدی را روی دروازه کلمبیا ایجاد کرد اما قفل دروازه این تیم در آخرین دقیقه از وقت های تلف شده نیمه اول، توسط اوکازاکی باز شد. ارسال خوب هوندا، با ضربه اوکازاکی، حساب کار را 1-1 کرد.

اما نیمه دوم کاملا به کلمبیا تعلق داشت. آنها خیلی زود توسط مارتینس به گل دوم رسیدند. پاس جیمز رودریگس، با ضربه مارتینس، حساب کار را 2-1 کرد.

ضربه آرنج ادر بالانتا روی صورت اوکازاکی، می توانست یک کارت قرمز برای او به همراه داشته باشد اما داور جریمه برای او در نظر نگرفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۴-١٣٩٣, ٠٩:٢٨

   

پر مبحث ترین ها