سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرمربی بوسنی هم سبک بازی ایران را به تمسخر گرفت: ایران انگار مساوی می‌خواست!

بروز شده : ۵-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:٠٧    نسخه چاپی    
ایران به گونه ای بازی کرد که من حس کردم مساوی می‌خواهند. شاید این سبک بازی ایران است و به آن عادت کرده‌اند. سبک بازی ایران باعث تعجب بازیکنان من شده بود. خود من هم کمی تعجب کردم.
سرمربی تیم بوسنی از سبک دفاعی ایران ابراز تعجب کرد.

سافت سوشیچ پس از پیروزی 3 بر یک برابر ایران در نشست خبری گفت: برای ایران متاسفم. آنها اگر می‌بردند می‌توانستند صعود کنند، اما بازیکنان من عملکرد خوبی ارائه دهند و توانستند فرصت‌های بیشتری برای گلزنی به دست بیاورند. این برد برای ما خیلی مهم بود. باید یک تصویر خوب از خودمان به نمایش می‌گذاشتیم. حالا با سر بالا به خانه باز می‌گردیم. فکر می‌کنم اگر کمی خوش شانس تر بودیم و داور دیدار برابر نیجریه منصفانه‌تر عمل می‌کرد، می توانستیم صعود کنیم.

وی درباره آینده خودش گفت: این آخرین حضور من روی نیمکت بوسنی به عنوان مربی بود. تعهدم به پایان رسیده و می‌خواهم آینده‌ام را خودم انتخاب کنم.

سوشیچ در پاسخ به این سوال که چه برنامه‌ای برای باز کردن دفاع ایران داشته، گفت: ایران امشب هم دفاعی بازی کرد. این سبکی نیست که تیم من بازی کند. ایران نیاز به برد داشت اما باز هم دفاعی کار کرد و این به ضررشان شد. ایران به گونه ای بازی کرد که من حس کردم مساوی می‌خواهند. شاید این سبک بازی ایران است و به آن عادت کرده‌اند. سبک بازی ایران باعث تعجب بازیکنان من شده بود. خود من هم کمی تعجب کردم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:٠٧

   

پر مبحث ترین ها