سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باشگاه فوتبال الاهلی قطر خواهان سید جلال حسینی است

بروز شده : ٧-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:٣۴    نسخه چاپی    
مدافع 32 ساله تیم پرسپولیس ایران بعد از جواد نکونام، باتجربه ترین بازیکن حال حاضر تیم ملی فوتبال ایران است.
یک سایت قطری اعلام کرد که باشگاه فوتبال الاهلی این کشور برای به خدمت گرفتن سید جلال حسینی، مدافع ملی پوش ایرانی، در حال مذاکره با نماینده وی است.

تارنمای الدوری والکاس قطر به نقل از منابع مطلع در باشگاه الاهلی افزوده است که طرفین در گفت و گوهای خود پیشرفت های خوبی داشته اند و انتظار می رود در یکی دو روز آینده به توافق نهایی دست یابند.
تارنمای الدوری والکاس قطر در ادامه در مورد سید جلال حسینی نوشته است: مدافع 32 ساله تیم پرسپولیس ایران بعد از جواد نکونام، باتجربه ترین بازیکن حال حاضر تیم ملی فوتبال ایران است.

این سایت افزود: سید جلال حسینی برای نخستین بار در بازی های آسیایی 2006 درخشش فوق العاده ای در قلب دفاع تیم ملی فوتبال امید ایران داشت و با این تیم موفق به کسب عنوان سومی و مدال برنز شد.
بر اساس گزارش الدوری والکاس قطر، حسینی در سال 2007 در دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و بلاروس نخستین بازی ملی خود را در تیم بزرگسالان ایران انجام شد و از آن تاریخ به بعد همواره یکی از بازیکنانن ثابت تیم ملی ایران بوده است.

این سایت به جزئیاتی در خصوص ارزش مالی پیشنهاد باشگاه ااهلی به سید جلال حسینی، اشاره ای نکرده است.
مجتبی جباری از کشورمان نیز در تیم الاهلی قطر حضور دارد.
به گزارش ایرنا، همچنین فریدون زندی دیگر بازیکن ایرانی تیم استقلال ایران در ابتدای سال 2013 مدتی در این تیم حضور داشت اما به دلیل مصدمیت شدید از لیست تیم الاهلی کنار گذاشته شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:٣۴

   

پر مبحث ترین ها