سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کی‌روش: فدراسیون باید پیشنهادش را مکتوب بدهد

بروز شده : ٨-٠۴-١٣٩٣, ١٨:١۶    نسخه چاپی    
من در 11 ماه گذشته علاقه و تعهدم به فوتبال ایران را انجام دادم و ادامه خواهم داد. اگر فدراسیون دنبال همکاری است، باید به صورت مکتوب ریز قرارداد را به من اعلام کند. اگر به نتیجه رسیدیم که کارم را ادامه می‌دهم و اگر هم نرسیدیم که برای همیشه با هم دوست خواهیم ماند.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که صحبت‌های زیادی در مورد ماندن یا جدا شدنش از این تیم بعد از جام‌جهانی مطرح شده، در نشست با رئیس فدراسیون فوتبال موارد مورد نظرش را مطرح کرد. کارلوس کی‌روش در مورد نتایج این نشست گفت: صحبت‌هایمان را به طور کامل انجام دادیم اما اگر فدراسیون می‌خواهد این همکاری ادامه داشته باشد باید پیشنهاداتش را به صورت مکتوب و ریزتر ارائه کند.

کارلوس کی‌روش بعد از نشست بعدازظهر امروز یکشنبه خود با علی کفاشیان ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران حاضر در محل فدراسیون فوتبال گفت: در ابتدای این جلسه ما صحبت‌های اداری با هم انجام دادیم و بعد از آن تمام توان و تمرکزمان را روی صحبت های اصلی انجام دادیم.
وی افزود: کفاشیان تمایلش را برای ادامه همکاری با بنده ابزار کرد. من در 11 ماه گذشته علاقه و تعهدم به فوتبال ایران را انجام دادم و ادامه خواهم داد. اگر فدراسیون دنبال همکاری است، باید به صورت مکتوب ریز قرارداد را به من اعلام کند. اگر به نتیجه رسیدیم که کارم را ادامه می‌دهم و اگر هم نرسیدیم که برای همیشه با هم دوست خواهیم ماند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تاکید بر اینکه اگر فدراسیون قصد همکاری مجدد دارد باید پیشنهادش را مکتوب ارائه کند، اظهار کرد: چیزی که باید بار دیگر تکرار کنم تشکری است که باید از همه کسانی بکنم که در این مدت به من کمک کردند. از کادر فنی و بازیکنان گرفته تا همه کسانی که در این راه به من کمک کردند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا زمان خاصی را برای مشخص شدن وضعیت تان اعلام کرده‌اید گفت: صحبتی در این مورد نداشته ایم و زمانی را هم برای پاسخ فدراسیون مشخص نکرده ایم.

کی روش در پاسخ به این پرسش که بازگشت شما به همراه تیم ملی نشانه تمایل تان برای ماندن نیست گفت: بدون توجه به اینکه چه اتفاقی در یک تورنمنت می افتد دوست دارم برگردم و خودم را نشان دهم. دوست ندارم وقتی تورنمنتی تمام می شود به کشور برنگردم. به همین خاطر به ایران آمدم. من در صلح آمدم و الان در کمال صلح اینجا هستم. اگر احتیاج باشد بروم دوست دارم با صلح از تیم جدا شوم.
به گزارش مهر، وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به درخواست وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال آیا امکان تعدیل خواسته‌های مالی‌اش وجود دارد گفت: من نمی خواهم در این مورد صحبت کنم. یازده ماه است که این مسائل را مطرح می کنم و الان دیگر صحبت کردن در این مورد بی‌فایده است.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۴-١٣٩٣, ١٨:١۶

   

پر مبحث ترین ها