سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

لیگ جهانی والیبال 2014؛

لهستان بار دیگر تسلیم ایران شد/ صعود تاریخی ایران به مرحله نهایی

بروز شده : ٨-٠۴-١٣٩٣, ٢٢:۴٨    نسخه چاپی    
تیم کشورمان در حالی که دو بازی هفته پایانی را باید در زمین لهستان برگزار کند صعود زودهنگام خود را به مرحله نهایی این مسابقات که در شهر فلورانس ایتالیا برگزار خواهد شد مسجل کرده است. این برای نخستین بار در تاریخ است که ایران به جمع برترین‌های لیگ جهانی راه پیدا می‌کند.
تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود برابر لهستان در چارچوب هفته پنجم رقابتهای لیگ جهانی به برتری دست یافت تا در فاصله یک هفته تا پایان این مسابقات به مرحله نهایی این رقابتها صعود کند. این برای نخستین بار در تاریخ است که تیم کشورمان جواز حضور در مرحله نهایی لیگ جهانی را به دست می‌آورد.

تیم های ملی والیبال ایران و لهستان از ساعت 21 امروز یکشنبه دومین دیدار خود را در چارچوب هفته پنجم رقابتهای لیگ جهانی در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار کردند که در پایان تیم ایران قهرمان سال 2012 لیگ جهانی را در سه ست متوالی شکست داد. شاگردان کواچ به ترتیب با امتیازات 25 بر 22، 25 بر 20 و 25 بر 22 از سد لهستان گذشتند.

به گزارش مهر، با این برد تیم ایران جمع امتیازات خود را در جدول رده بندی گروه A به عدد 19 یرساند و با ایتالیا هم امتیاز شد. تیم کشورمان در حالی که دو بازی هفته پایانی را باید در زمین لهستان برگزار کند صعود زودهنگام خود را به مرحله نهایی این مسابقات که در شهر فلورانس ایتالیا برگزار خواهد شد مسجل کرده است. این برای نخستین بار در تاریخ است که ایران به جمع برترین‌های لیگ جهانی راه پیدا می‌کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۴-١٣٩٣, ٢٢:۴٨

   

پر مبحث ترین ها