سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دایی می‌خواهد ملی‌پوشان حفظ شونداما با با 18 میلیارد نمی شود

در فصل آینده باید در برای بدست آوردن سه جام تلاش کنیم که همین کار ما را سخت‌تر می‌کند. برای داشتن یک تیم خوب و با کیفیت باید بازیکنان خوبی را نیز در ترکیب داشته باشیم که البته این امر هم نیاز به هزینه کردن دارد.
-مربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید علی دایی می‌خواهد ملی پوشان این تیم حفظ شوند.


جواد منافی در گفت‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد:" خوشبختانه روند آماده سازی تیم فوتبال پرسپولیس به خوبی انجام شده و با برپایی اردوی تدارکاتی به سطح خوبی از آمادگی رسیده‌ایم."

او ادامه داد:" امروز (سه‌شنبه) نیز یک بازی تدارکاتی با پدیده مشهد برگزار خواهیم کرد تا بتوانیم دید خوبی از بازیکنانمان بدست آوریم."

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت ملی پوشان پرسپولیس گفت:" رویکرد اصلی ما حفظ بازیکنان ملی پوش است. نظر کادر فنی تمدید قرارداد سیدجلال حسینی، پولادی، حقیقی و خلعتبری است. البته علی دایی به عنوان سرمربی تیم هم خواستار ماندن ملی پوشان پرسپولیس برای فصل پیش رو است."

منافی با بیان اینکه تلاش کردیم تا شاکله اصلی تیم را حفظ کنیم، خاطرنشان کرد:" می‌خواهیم بیشتر ترکیب تیم فصل پیش را حفظ کنیم. در این فصل کار سختی را در پیش داریم و باید تکلیف ملی پوشان پرسپولیس تا چند روز آینده مشخص ‌شود."

او همچنین از برپایی یک اردوی خارج از کشور نیز اشاره کرد و گفت:" حتما یک اردوی خارج از کشور را تا قبل از شروع رقابت‌های لیگ برگزار می‌کنیم و احتمالا ترکیه یا ایتالیا مقصد ما خواهد بود."

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا مبلغ 18 میلیارد تومان برای بستن تیم کافی است یا خیر نیز به ایسنا گفت:" خیلی دشوار است که با این رقم بتوانیم یک تیم خوب برای فصل بعد ببندیم. فراموش نکینیم برخی از بازیکنان ما با پیشنهادهای خیلی خوبی از دیگر کشورهای روبرور هستند و با این مبلغ کارمان برای بستن قرارداد با آنها سخت خواهد بود."

منافی اضافه کرد:" در فصل آینده باید در برای بدست آوردن سه جام تلاش کنیم که همین کار ما را سخت‌تر می‌کند. برای داشتن یک تیم خوب و با کیفیت باید بازیکنان خوبی را نیز در ترکیب داشته باشیم که البته این امر هم نیاز به هزینه کردن دارد."

او همچنین از حضور احتمالی نیلسون و مذاکره با مسوولین باشگاه پرسپولیس تا آخر هفته خبر داد و گفت:" باید مذاکراتی را با نیلسون برای فصل بعد داشته باشیم تا در صورت توافق او را حفظ کنیم. البته هنوز معلوم نیست چه کسی دروازبان اصلی پرسپولیس برای فصل بعد خواهد بود. قطعا هر کسی که آماده‌تر باشد در درون دروازه حضور پیدا می‌کند."
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۴-١٣٩٣, ١۴:٠٩

   

پر مبحث ترین ها