سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برزیل ستاره دیگرش را هم از دست داد/ دی ماریا از جام خداحافظی کرد

دی‌ماریا که نقش موثری در گل دقیقه 8 گونزالو هیگواین مقابل بلژیک داشت از ناحیه کشاله ران دچار پارگی عضله شده و به گفته «فاکس اسپرت» آرژانتین نمی‌تواند در ادامه رقابتهای جام جهانی تیم ملی کشورش را همراهی کند
ويليان، هافبک تيم ملي فوتبال برزيل روز شنبه در تمرينات اين تيم مصدوم شد.
به گزارش تابناک، ويليان بعد از برخورد با هرنانس هم تيمي خود از ناحيه کمر احساس درد مي کرد و مجبور شد تمرين تيم ملي برزيل را ترک کند.

ويليان يکي از گزينه هاي اصلي لوييز فيليپه اسکولاري مربي برزيل براي پر کردن جاي نيمار مصدوم به حساب مي آيد.
نيمار به علت شکستگي مهره کمر دیگر در مسابقات جام جهاني حضور نخواهد داشت.
برزيل روز سه شنبه در مرحله نيمه نهايي جام جهاني 2014 به مصاف آلمان مي رود. ديگر ديدار مرحله نيمه نهايي بين هلند و آرژانتين برگزار خواهد شد.

برزیل ستاره دیگرش را هم از دست داد/ دی ماریا از جام خداحافظی کرد

برزیل ستاره دیگرش را هم از دست داد/ دی ماریا از جام خداحافظی کرد


همچنین ستاره تیم ملی آرژانتین به دلیل مصدومیت در دیدار مرحله یک چهارم نهایی مقابل بلژیک بقیه دیدارهای تیم ملی کشورش در رقابتهای جام جهانی را از دست داد.
به گزارش مهر، دقیقا یک روز پس از خداحافظی نیمار با جام جهانی به دلیل مصدومیت، آنخل دی‌ماریا بال کناری و مهاجم تیم ملی آرژانتین هم به دلیل مصدومیت، باقی رقابتهای جام جهانی را از دست خواهد داد.

دی‌ماریا که نقش موثری در گل دقیقه 8 گونزالو هیگواین مقابل بلژیک داشت از ناحیه کشاله ران دچار پارگی عضله شده و به گفته «فاکس اسپرت» آرژانتین نمی‌تواند در ادامه رقابتهای جام جهانی تیم ملی کشورش را همراهی کند.
دی‌ماریا که بسیاری معتقدند بعد از لیونل مسی بهترین بازیکن تیم ملی آرژانتین در رقابتهای جام جهانی است در جریان دیدار مقابل بلژیک مصدوم شد و در دقیقه 32 بازی جای خود را به انزو پرز داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠۴-١٣٩٣, ١٠:٣۵

   

پر مبحث ترین ها