سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زندی بالاترین نشان افتخار باشگاه الاهلی را گرفت

رییس باشگاه الاهلی که از نزدیکان خاندان حاکم بر قطر است ،بالاترین نشان افتخار باشگاه به علاوه یک جایزه نفیس را به فریدون زندی به خاطر تلاش صادقانه اش در این باشگاه اهدا کرد.
مقامات ارشد باشگاه الاهلی قطر به پاس حضور دوفصل فریدون زندی در این باشگاه از وی تجلیل و بالاترین نشان افتخار ورزشی این باشگاه را به وی اهدا کردند.

در این آیین که چهارشنبه شب در دوحه برگزار شد، تمام عوامل اجرایی باشگاه ازجمله شیخ احمد بن حمد آل ثانی رییس باشگاه، پیشکسوتان ، بازیکنان کنونی ، هواداران این تیم و ایرانی های مقیم قطر حضور داشتند.
دراین آیین ،رییس باشگاه الاهلی که از نزدیکان خاندان حاکم بر قطر است ،بالاترین نشان افتخار باشگاه به علاوه یک جایزه نفیس را به فریدون زندی به خاطر تلاش صادقانه اش در این باشگاه اهدا کرد.

آل ثانی اظهار کرد: امیدوارم زندی هرچه سریعتر بهبود یابد و دوباره به تیم الاهلی برگردد.
زندی از ابتدای فصل 2012- 2013 از استقلال ایران جدا شد و به تیم الاهلی قطر ملحق شد. وی در اوایل فصل گذشته مسابقات فوتبال لیگ ستارگان قطر دچار مصدومیت بسیار شدیدی شد و به رغم انجام چند عمل جراحی ،نتوانست به میادین فوتبال بازگردد.

تیم الاهلی دراین مدت قرارداد زندی را فسخ نکرد و تمام مطالبات مالی این بازیکن را تا اتمام قراردادش در اردیبهشت امسال پرداخت کرد. دست اندرکاران تیم فوتبال باشگاه الاهلی برای پرکردن جای این هافبک خلاق ایرانی باگذشت مدتی ،مجتبی جباری را از تیم استقلال تهران به خدمت گرفتند.
زندی دراین مراسم درسخنان کوتاهی ضمن تشکر از حمایتهای مستمر مادی ومعنوی مسوولان الاهلی قطر ،برای این تیم درفصل آتی آرزوی موفقیت کرد.

وی افزود : برای بازگشت مجدد به مستطیل سبز حداقل به یک سال تلاش مستمر و زمان نیاز دارم و پس از رسیدن به آمادگی کامل در مورد باشگاه آینده ام ،تصمیم گیری خواهم کرد.
به گزارش ایرنا، زندی به مزاح گفت: امیدوارم این بار در کسوت مربی درکنار تیم الاهلی فعالیت کنم .
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠۴-١٣٩٣, ١۶:٣٩

   

پر مبحث ترین ها