سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فوتبالیستی از سرعین به تیم پرسپولیس پیوست

سرمربی سرخپوشان پایتخت پس از درخشش آستانی و صبوری و دو بازیکن دیگر در تمرینات تهران تصمیم گرفت این چهار بازیکن جوان را به عضویت پرسپولیس دربیاورد.
علی آستانی فوتبالیست اهل سرعین در استان اردبیل به عنوان جوان ترین بازیکن پرسپولیس در لیگ برتر با پرسپولیس قرارداد بست.

به گزارش اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، آستانی 17 ساله به همراه نوید صبوری از اردبیل و دو بازیکن جوان دیگر از مازندران و تهران که در اردوی اردبیل شناسایی شدند با عقد قراردادهایی سه ساله به طور رسمی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوستند.
علی دایی سرمربی پرسپولیس در اردوی تدارکاتی این تیم در اردبیل راهی باز کرد تا برخی جوانان جویای نام ، خود را در تیم پرسپولیس مورد ارزیابی قرار دهند.

دایی چهار جوان در بین ده ها بازیکن تستی را انتخاب و به تمرینات پرسپولیس در تهران فراخواند.
سرمربی سرخپوشان پایتخت پس از درخشش آستانی و صبوری و دو بازیکن دیگر در تمرینات تهران تصمیم گرفت این چهار بازیکن جوان را به عضویت پرسپولیس دربیاورد.

با تایید دایی نوید صبوری ، علی آستانی ، سیدعلی فاطمی و نادر سفرزایی (دروازه بان) با عقد قراردادی به مدت سه سال به تیم فوتبال پرسپولیس پیوستند تا هم به تیم بزرگسالان و هم تیم پایه پرسپولیس کمک کنند.
علی آستانی پیش تر جزو 32 بازیکن منتخب برای اعزام به جام جهانی نوجوانان بود و سابقه حضور و بازی در تیم ملی جوانان ، تیم های باشگاهی نوجوانان شهرداری و جوانان ذوب آهن اردبیل را در کارنامه خود دارد.

تیم فوتبال پرسپولیس اواخر خرداد امسال برای برگزاری یک اردوی 13 روزه به اردبیل سفر کرد ، بازیکنان این تیم هر روز دو نوبت در شهرستان های نیر و اردبیل تمرین کرده و در شهر سیاحتی سرعین اقامت کردند.
شهر سرعین در 25 کیلومتری غرب اردبیل قرار دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:١۴

   

پر مبحث ترین ها