سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آندو تیموریان راهی لیگ قطر می شود

در حال بررسی پیشنهاد تیم‌های قطری هستیم. فکر می‌کنم تا دو روز آینده به این پیشنهادها پاسخ دهیم. همچنین در حال بررسی پیشنهاد تیم‌های ایرانی خواهان آندو هستیم تا با بررسی آنها به بهترین پیشنهاد پاسخ دهیم.
سرژیک تیموریان می‌گوید ما تنها از طریق رسانه‌ها می‌شنویم که استقلالی‌ها به دنبال آندو هستند. در واقع آنها هیچ اقدام عملی انجام نداده‌اند.

مدیر برنامه‌های آندرانیک تیموریان، درباره مصاحبه‌های اخیر مسئولان باشگاه استقلال و همچنین حرف‌های نظری‌جویباری که گفته است، پیشنهاد تیموریان بالاست، گفت: ما تنها دورادور از طریق مطبوعات و رسانه‌ها متوجه شدیم که استقلالی‌ها آندو را می‌خواهند اما هیچ اقدام عملی انجام نداده‌اند. آنها تا سال گذشته هر موقع که او را می‌خواستند می‌توانستند من و یا آندو را پیدا کنند. شماره ما را هم دارند اما نمی‌دانم که چرا این بار از طریق رسانه‌ها حرف‌های شان را می‌زنند.

وی افزود: ما هیچ پیشنهاد مالی به باشگاه استقلال نداده‌ایم. تنها یک بار در حضور من و آندو، نظری‌جویباری و افشارزاده از سوی مسئولان استقلال پیشنهاد مالی به آندو داده شد اما فردای آن روز خودشان در مطبوعات این پیشنهاد را تکذیب کردند.

تیموریان در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند وضعیت برادرش چه زمانی مشخص می‌شود، گفت: در حال بررسی پیشنهاد تیم‌های قطری هستیم. فکر می‌کنم تا دو روز آینده به این پیشنهادها پاسخ دهیم. همچنین در حال بررسی پیشنهاد تیم‌های ایرانی خواهان آندو هستیم تا با بررسی آنها به بهترین پیشنهاد پاسخ دهیم.

منبع: روز نو
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠۴-١٣٩٣, ٠١:٠٢

   

پر مبحث ترین ها