سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پس از وداع سیدجلال حسینی با پرسپولیس؛ رحیمی: هواداران نگران نباشند

همچنین در خصوص قرارداد با سیدجلال حسینی و با توجه به اختلاف نظر در مبالغ پیشنهادی طرفین، مقرر شد او در ساعت 7 بعدازظهر همان روز در محل باشگاه پرسپولیس حضور به هم رساند که متاسفانه او با ارسال پیامک از حضور خود در باشگاه عذرخواهی کرد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران با اشاره به اینکه مسوولان و کادر فنی پیش بینی همه چیز را داشته اند، گفت: هواداران نگران نباشند، چرا که با جذب بازیکنان خارجی خوب، نواقص را برطرف می کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس تهران، «علیرضا رحیمی» ضمن قدردانی از زحمات ملی پوشان در جام جهانی 2014 به خصوص سیدجلال حسینی اظهار داشت: روز سه شنبه با این بازیکن به گفت و گو نشستیم و ضمن حل و فصل مطالبات گذشته و بررسی تمامی مدارک، باشگاه پرسپولیس دیگر بدهکار حسینی نیست.

وی افزود: همچنین در خصوص قرارداد با سیدجلال حسینی و با توجه به اختلاف نظر در مبالغ پیشنهادی طرفین، مقرر شد او در ساعت 7 بعدازظهر همان روز در محل باشگاه پرسپولیس حضور به هم رساند که متاسفانه او با ارسال پیامک از حضور خود در باشگاه عذرخواهی کرد.
رحیمی ادامه داد: باید از بازیکنانی که مطالبات خود را از باشگاه دریافت نکرده و به راحتی می توانستند از تیم جدا شوند و فقط به خاطر پرسپولیس و هواداران خونگرم آن همراه علی دایی به اردو رفتند، تشکر و قدردانی کنم.

علیرضا رحیمی اشاره کرد: باشگاه پرسپولیس برای موفقیت های آینده در حال تست گیری از چندین بازیکن خارجی در اردوی ترکیه است تا بتواند امنیت خاطری برای هواداران ایجاد کند تا در لیگ برتر، جام حذفی و همچنین لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا از قداست باشگاه خود دفاع کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۴-١٣٩٣, ١٣:۵٢

   

پر مبحث ترین ها