سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دردسرهای تازه برای سرخ پوشان‎

بروز شده : ١-٠۵-١٣٩٣, ١٣:٠۵    نسخه چاپی    
روز دوشنبه سایت ها و خبرگزاری ها، خبری مبنی بر توقیف اموال باشگاه پرسپولیس به دلیل شکایت کشتی گیران این تیم که هنوز موفق به وصول مبلغ قرار داد خود نشده بودند را منتشر کردند و حتی روایت تصویری این خبر نیز از رسانه ملی پخش شد.با این وجود رحیمی مدیرعامل پرسپولیس این خبر را رد کرده است و سوال اینجاست که آیا صدا و سیما دروغ می گوید یا پرسپولیس؟
روز دوشنبه سایت ها و خبرگزاری ها، خبری مبنی بر توقیف اموال باشگاه پرسپولیس به دلیل شکایت کشتی گیران این تیم که هنوز موفق به وصول مبلغ قرار داد خود نشده بودند را منتشر کردند و حتی روایت تصویری این خبر نیز از رسانه ملی پخش شد.با این وجود رحیمی مدیرعامل پرسپولیس این خبر را رد کرده است و سوال اینجاست که آیا صدا و سیما دروغ می گوید یا پرسپولیس؟!

داستان از آنجایی شروع شد که کشتی گیران تیم پرسپولیس که مدتها به دنبال وصول طلب خود بودند بعد از بی نتیجه بودن پیگیری های مکرر خود از طریق قانونی وارد عمل شدن و با شکایت از باشگاه حکم توقیف اموال باشگاه را گرفتند و دیروز عصر وکیل کشتی گیران در ساختمان باشگاه پرسپولیس حاضر شد و اموالی مانند میز کنفرانس، تمامی وسایل مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، مبلمان و وسایل لابی این باشگاه و...را طبق قانون توقیف کرد.

وکیل کشتی‌گیران در مصاحبه هایش در مورد این اتفاق گفت: وسایل را توقیف کردیم و آن را به یک فرد «امین» تحویل دادیم تا بعدا به جمع‌آوری آنها اقدام کنیم. مسئولان باشگاه پرسپولیس فکر می‌کردند که ما شوخی کردیم اما این اتفاق رخ داد تا بدانند به شدت دنبال وصول طلب‌مان هستیم.
او در ادامه افزود: طبق توافقات قبلی قرار بود دهم تیر ماه سال جاری طلب کشتی گیران پرداخت شود اما تا به امروز این اتفاق رخ نداده و آقایان عملا قصد پرداخت مطالبات کشتی گیران را نداشتند، آنها فکر می کردند که اسرار ما برای دریافت حق خود شوخی است، اما امروز دیدند که کاملا جدی هستیم.

حال با گذشته کمتر از بیست و چهار ساعت از داستان شاهد تکذیبیه از سوی رحیمی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و خواجه وند مدیر روابط عمومی این باشگاه هستیم که این تضاد در نوع خود جالب به نظر می رسد.
رحیمی در مصاحبه خود با ایسنا گفت: چه کسی این موضوع را گفته است؟ اموال دولتی را که نمی‌شود توقیف کرد. اتفاق خاصی نیفتاده و همه چیز در باشگاه پرسپولیس به خوبی پیش می‌رود.

رحیمی در واکنش به این صحبت سیاسی، رییس هیات مدیره پرسپولیس که گفته او برای رفع این مشکل حتی به کلانتری هم رفته است، گفت: خیر. من هیچ جا نرفته‌ام و تعهدی هم نداده‌ام. اگر شما از من می پرسید می‌گویم اموال باشگاه توقیف نشده است.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد از غلامرضا محمدی گفت: من از محمدی گلایه دارم. او یک ورزشکار با سابقه ملی است، اما در شرایطی که به ما قول داده بود که این شکایت را پیگیری نکند، با این مسائل برای باشگاه دردسرساز می‌شود. این کار از او بعید بود. البته ما طبق قولی که در گذشته به این دوستان داده‌ایم طلب کشتی‌گیران را پرداخت می‌کنیم.

سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مصاحبه دیگر با ایسنا گفت: درباره ادعای وکیل کشتی‌گیران این باشگاه مبنی بر توقیف اموال پرسپولیس، اظهار کرد: این دوستان ادعایی دارند که ما در حال بررسی آن هستیم. پرونده‌ کشتی‌گیران قبل از حضور ما در باشگاه به جریان افتاده و موضوعی است که از مدیریت قبلی بر جای مانده است.
او ادامه داد: آنها بر اساس یک ادعا از باشگاه شکایت کرده‌اند و می‌گویند رویانیان قولی به آنها داده که عمل نکرده و با وعده‌های او به دردسر افتاده‌اند. ان‌شاءالله این موضوع را ختم به خیر می‌کنیم.

اما غلامرضا محمدی مربی کشتی گیران در اولتیماتومی به مسئولان باشگاه پرسپولیس هشدار داد اگر این مشکل تا فردا حل نشود به شکل جدی تری برخورد خواهیم کرد که برای پرسپولیس در سرساز خواهد شد.
محمدی به ایسنا گفت :از زمان مدیریت محمد رویانیان تا کنون پرونده مطالبات کشتی گیران در جریان است و مدیریت پرسپولیس تاکنون هیچ اقدام مثبتی برای حل مشکل بدهی کشتی‌گیران انجام نداده است، اگر تا روز چهارشنبه پرسپولیس نسبت به تسویه حساب با ما اقدام نکند مطمئنا دچار عواقب بدتری خواهد شد.

حال سوالی که در ذهن شکل می گیرد این است که در بین این افراد چه کسی راست می گوید ، مدیران باشگاه پرسپولیس یا وکیل کشتی گیران؟ آیا به گفته رحیمی واقعا در باشگاه پرسپولیس همه چیز رو به راه است یا قضیه به شکل دیگر است؟
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠۵-١٣٩٣, ١٣:٠۵

   

پر مبحث ترین ها