سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کفاشیان: قرارداد کی روش 10 روز دیگر امضا می شود

بروز شده : ٢-٠۵-١٣٩٣, ١٣:۵٧    نسخه چاپی    
کفاشیان، قرارداد قبلی کی روش را یک میلیون و پانصد هزار دلار اعلام کرد و گفت: زمانیکه این قرارداد منعقد شد قیمت دلار، هزار تومان بود و مبلغ آن به واحد پول ما یک میلیارد و پانصد میلیون تومان می شد اما وقتی قیمت دلار، سه برابر افزایش یافت، قرارداد کی روش نیز به واحد پول ایران سه برابر افزایش یافت.
رییس فدراسیون فوتبال کشورمان با بیان اینکه با کارلوس کی روش برای هدایت چهار سال آینده تیم ملی فوتبال به توافق رسیده ایم، گفت: قرارداد جدید این مربی 10 روز دیگر امضا می شود.

علی کفاشیان چهارشنبه شب در حاشیه برگزاری مجمع عادی سالیانه هیات فوتبال استان اصفهان در جمع خبرنگاران، افزود:توافق فدراسیون فوتبال با کی روش نهایی شده اما به دلیل اینکه قرارداد قبلی ایشان تا آخر ماه جولای پایان می یابد، قرارداد جدید امضا نشده است.

وی با بیان اینکه کی روش در کشور خود در پرتغال بسر می برد، تاکید کرد:طرفین برای ادامه همکاری به توافق نهایی رسیده اند.
رییس فدراسیون فوتبال درباره مبلغ قرارداد این فدراسیون با کی روش اظهار کرد:مبلغ قرارداد جدید این مربی آنچنان که برخی رسانه ها گمانه زنی کرده اند، افزایش نیافته است.

وی توضیح داد: قرارداد کی روش، ارزی است و با افزایش یا کاهش قیمت دلار در کشور، ارزش این قرارداد نیز تغییر می کند.
کفاشیان، قرارداد قبلی کی روش را یک میلیون و پانصد هزار دلار اعلام کرد و گفت: زمانیکه این قرارداد منعقد شد قیمت دلار، هزار تومان بود و مبلغ آن به واحد پول ما یک میلیارد و پانصد میلیون تومان می شد اما وقتی قیمت دلار، سه برابر افزایش یافت، قرارداد کی روش نیز به واحد پول ایران سه برابر افزایش یافت.

رییس فدراسیون فوتبال درباره دستیاران کارلوش کی روش در تیم فوتبال ایران نیز گفت: توافق کرده ایم که وی از دو دستیار ایرانی در کادر فنی تیم ملی استفاده کند و دستیاران خارجی خود را کاهش دهد.
وی درعین حال افزود: براساس توافق انجام شده، کی روش به هنگام برگزاری اردوهای تخصصی و یا دیدارهای خاص می تواند از دستیاران خارجی استفاده کند اما نحوه پرداخت دستمزد آنها بصورت روز مزد خواهد بود.

به گزارش ایرنا، کفاشیان افزود: دستیار اول « کارلوس کی روش » در تیم ملی ایران یکی از مربیان بومی خواهد.
وی درباره انتخاب دستیاران ایرانی کی روش نیز گفت: در این باره « کی روش » از ما لیست خواست اما ما نیز دست او را برای انتخاب دستیاران ایرانی اش باز گذاشتیم زیرا حق سرمربی است که دستیارانش را خود انتخاب کند و تحمیلی نباشند.

رییس فدراسیون فوتبال، آماده سازی تیم ملی برای جام 2015 ملت های آسیا و جام جهانی 2018 روسیه را از مهمترین برنامه های « کی روش » بیان کرد و گفت: در این راستا، در تیم ملی جوانگرایی انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه ممکن است برای مسابقات جام 2015 ملت های آسیا از برخی بازیکنان باتجربه و مسن در تیم ملی استفاده شود، افزود: اما به یقین برای آماده سازی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، 50 درصد تیم کنونی ایران جوان خواهند شد.

کفاشیان درباره رعایت سقف قراردادها توسط باشگاهها نیز گفت: سازمان لیگ سقف بودجه ای را برای قرارداد بازیکنان با باشگاهها در نظر گرفته است و از آنها خواسته است تا مبلغ قرارداد بازیکنان خود را اعلام کنند.
وی افزود: از اینرو باشگاه ها موظفند قرارداد بازیکنان خود را اعلام کنند و چنانچه سقف قرارداد تعیین شده از سوی سازمان لیگ را رعایت نکرده باشند با قاطعیت با متخلفان برخورد می شود.

مجمع عادی سالیانه هیات فوتبال استان اصفهان چهارشنبه شب در سالن افتخارات اداره ورزش و جوانان این استان برگزار شد.
در این مجمع عملکرد سال گذشته و برنامه های آینده این هیات بررسی شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۵-١٣٩٣, ١٣:۵٧

   

پر مبحث ترین ها