سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قلعه‌نویی : جمشیدیان دچار افت روحی شد

بروز شده : ٢-٠۵-١٣٩٣, ١۴:۵۶    نسخه چاپی    
در آغاز اردوی پیش فصل، نیز من صحبتی با جمشیدیان داشتم و او تمایل داشت که برای ادامه همکاری در تیم بماند و ما هم موافقت کردیم که بماند و در نیم فصل هم به ما کمک کند؛ اما با توجه به شرایط جدید تیم و اینکه جمشیدیان هم به دلیل فصل ناموفقی که سپری کرده و از نظر روحی دچار مشکلاتی شده، تقریباً او از استقلال جدا خواهد شد.
سرمربی استقلال جدایی جمشیدیان از این تیم را تایید کرد.

امیر قلعه‌نویی در گفت‌و‌گویی رادیویی درباره این سوال که آیا جمشیدیان در استقلال برای بازی در فصل جدید لیگ می‌ماند، اظهار داشت: جمشیدیان بازیکن بسیار خوبی است که حتی زمانی که من در سپاهان حضور داشتم، در سال دوم کمک خوبی به تیم هم در قهرمانی لیگ و هم حضور موفق سپاهان در لیگ قهرمانان کرد و بر این اساس ما سال گذشته این بازیکن را به استقلال آوردیم.

به گزارش فارس، وی گفت: متاسفانه فصل گذشته مصدومیت‌هایی گریبانگیر او شد و نتوانست استقلال را همراهی کند و دچار افت روحی شد. در آغاز اردوی پیش فصل، نیز من صحبتی با جمشیدیان داشتم و او تمایل داشت که برای ادامه همکاری در تیم بماند و ما هم موافقت کردیم که بماند و در نیم فصل هم به ما کمک کند؛ اما با توجه به شرایط جدید تیم و اینکه جمشیدیان هم به دلیل فصل ناموفقی که سپری کرده و از نظر روحی دچار مشکلاتی شده، تقریباً او از استقلال جدا خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۵-١٣٩٣, ١۴:۵۶

   

پر مبحث ترین ها