سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ترکیب ایده‌آل نیمکت تیم ملی/ علی کریمی دستیار اول، مهدوی‌کیا سرپرست!

بروز شده : ۴-٠۵-١٣٩٣, ١٧:٢٠    نسخه چاپی    
كروش در جلسه‌اي كه با كفاشيان داشت اصرار كرد افرادي بايد به كادرفني تيم‌ملي اضافه شوند كه «بازي ملي» داشته باشند و چهره محبوبي به حساب بيايند
- این احتمال وجود دارد که مهدی مهدوی کیا به عنوان سرپرست روی نیمکت تیم ملی ایران بنشیند.

به گزارش خبر ورزشی؛علی کفاشیان می‌گوید: «کارلوس کروش سرمربی تیم‌ملی ماند.» او از امضای قرارداد در 6 روز آینده خبر می‌دهد. آیا از 10 مرداد و پس از امضای قرارداد باید منتظر سورپرایزهای تازه‌ای بود؟

خبرهاي رسيده كه حكايت از اين سورپرايزها دارد. هفته گذشته منابع موثق خبري فاش كردند كارلوس كروش در جلسه‌اي كه با علي كفاشيان داشت، نام «علي كريمي» را براي دستيار اولي پيش كشيد، موضوعي كه با استقبال رئيس هم روبه‌رو شد. خبر تلاش براي بازگرداندن كريمي در خبرورزشي منتشر شد و واكنش‌هايي را به همراه داشت اما جادوگر ترجيح داد سكوت كند. كنار هم قراردادن زمانبندي خداحافظي شماره هشت و ابراز تمايل كروش براي جذب او در محفلي دوستانه، به خوبي نشان مي‌داد ماجراي اين خداحافظي بي‌ربط به حضورش روي نيمكت ايران نيست.

كروش در جلسه‌اي كه با كفاشيان داشت اصرار كرد افرادي بايد به كادرفني تيم‌ملي اضافه شوند كه «بازي ملي» داشته باشند و چهره محبوبي به حساب بيايند. شايد به همين دليل بود كه خيلي زود نام «مهدي مهدوي‌كيا» پيش آمد. كاپيتان سابق تيم‌ملي با كار اجرايي و فني در تيم‌ملي نوجوانان و جوانان نشان داد پتانسيل «سرپرست» شدن را دارد‌؛ سرپرست تيم‌ملي بزرگسالان. كروش مقابل كفاشيان نام او را براي سرپرستي مطرح كرد تا رئيس بگويد: «البته ايشان الان در تيم جوانان مشغول هستند ولي مي‌توانيم با او حرف بزنيم.» مهدوي‌كيا نشان داده بيش از اينكه به دنبال «مربيگري» باشد به دنبال فعاليت‌هاي اجرايي از جمله استعداديابي است. حضور او در تيم‌ملي بزرگسالان اين حسن بزرگ را دارد كه ارتباط تيم‌ملي جوانان و بزرگسالان را نزديك‌تر مي‌كند، درست مثل ارتباطي كه حالا نلو وينگادا در تيم اميد با كروش دارد.

مربي پرتغالي روي مهدوي‌كيا نظر مثبتي دارد و معتقد است حضور او به عنوان چهره‌اي مقبول و محبوب مي‌تواند حمايت‌هاي بيشتري را پشت تيم‌ملي بياورد. كفاشيان از اين پيشنهاد كروش حمايت كرده است و بي‌شك تا زمان بازگشت او به تهران براي امضاي قرارداد، مذاكرات پشت پرده با شماره 2 تاريخي فوتبال ايران انجام مي‌شود. در صورت توافق با كريمي و مهدوي‌كيا، وزن نيمكت ايران را بالاتر مي‌برد. ديروز خبر رسيد بازگشت دوباره دن گاسپار روي نيمكت ايران هم در هاله‌اي از ابهام است. كروش مي‌تواند مربي خارجي براي گلرها بياورد اما در اين بين نام يك گلر معروف سابق تيم‌ملي هم مطرح شده است. بايد ديد ايرانيزه شدن كادرفني تيم‌ملي، تا اين حد پيش مي‌رود؟!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۵-١٣٩٣, ١٧:٢٠

   

پر مبحث ترین ها