سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گمانه‌زنی‌ها درباره هیئت مدیره جدید پرسپولیس؛ بازگشت آقای عابربانک؟

با رقتن استیلی و سیاسی فضا برای بازگشت هدایتی آماده خواهد شد. مشکلات اسپانسر پرسپولیس با این باشگاه هم راه هدایتی را هموارتر می‌کند.
نام مالک استیل آذین چند روزی است اطراف باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شود. هدایتی پیش از این در لیگ هشتم عضو هیئت مدیره پرسپولیس بود. بعد از آن او چند بار برای خرید این باشگاه تلاش کرد و در چند مقطع هم برای حضور مجدد در هیئت مدیره کاندیدا شد.

فصل پیش در ماجرای انتقال خلعتبری به پرسپولیس دوباره نام هدایتی به عنوان خیری که پول رضایتنامه این بازیکن را پرداخت کرده بر سر زبان‌ها افتاد. هر چند بعد از مدت کوتاهی هدایتی به بهانه اختلاف با مسئولان پرسپولیس کنار کشید و چیزی نمانده بود پرونده پرسپولیس و عجمان به فیفا برود.

این فصل هم هدایتی برای خرید پرسپولیس یا اجاره باشگاه برای یک فصل تلاش می‌کرد اما دوستان استیلی در شرکت بهنام پیشرو از او موفق‌تر بودند. حالا استیلی از پرسپولیس جدا شده و در صورتی که بتواند راه آهن را بخرد، احتمالا حمیدرضا سیاسی رئیس هیئت مدیره سرخپوشان هم همراه او به این باشگاه نقل مکان می‌کند. با رقتن استیلی و سیاسی فضا برای بازگشت هدایتی آماده خواهد شد. مشکلات اسپانسر پرسپولیس با این باشگاه هم راه هدایتی را هموارتر می‌کند.

به گزارش فرارو، وزارت ورزش در روزهای اخیر بحث بر سر تغییرات در هیئت مدیره پرسپولیس را آغاز کرده و بعید نیست این بار، آقای عابربانک بتواند به باشگاه مورد علاقه‌اش بازگردد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠۵-١٣٩٣, ١٨:۵٢

   

پر مبحث ترین ها