سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مشاور قلعه نويي: همه مي دانند که نکونام و رحمتي دو لبه قيچي بودند

اين آقايان يک روز از اين مربي و روز ديگر از يک مربي ديگر حرف مي زنند. من هم در استقلال برايم مشکلاتي بوجود آمد اما هميشه حرمت نگه داشتم. شما و امثال شما ادعا مي کنيد که استقلالي هستيد اما با اين حاشيه هايي که درست کرديد تيشه به ريشه اين تيم مي زنيد.
مشاور فني امير قلعه نويي در استقلال با انتقاد از رحمتي و نکونام گفت تا زماني که قلعه نويي براي رحمتي منفعت داشت با او بوده و بعد از آن عليه سرمربي استقلال حاشيه سازي کرده است.

رضا رجبي در گفتگو با ايسنا درباره وضعيت اين تيم گفت: از سفر ترکيه تا الان روحيه و انگيزه بازيکنان بسيار بالا است و شرايط خوبي در تيم حاکم شده است. استقلال روز به روز بهتر خواهد شد. ما در اولين گام به خوبي برابر راه آهن ظاهر شديم و اگر طالب لو نبود 4 ، 5 گل مي‌زديم. اين بازي دو نيمه متفاوت داشت ، با شناختي که آقاي قلعه نويي از نيمه اول پيدا کرد در نيمه دوم يک بازي هجومي و زيباتري را شاهد بوديم. يک بازي بدون اشکال را در آغاز ليگ شروع کرديم.

آناليزور آبي پوشان پايتخت درباره عملکرد بازيکنان اين تيم افزود: ملي پوشان تيم، بايد آمادگي بيشتري داشته باشند تا بتوانند 90 دقيقه کامل و مفيد براي تيم بازي کنند. ديگر بازيکنان هم که از اردو ترکيه با تيم بودند عملکرد خوبي داشتند.

رجبي درباره بازي آينده برابر استقلال خوزستان تصريح کرد: بازي روز جمعه بازي سختي خواهد بود آنها فوتبال را روي زمين بازي مي کنند. دونده و جوان هستند اما به اميد خدا و تدبير آقاي قلعه نويي برنده اين بازي خواهيم شد.

پيشکسوت استقلال با انتقاد از چند بازيکن سابق استقلال، درباره حفظ حرمت پيشکسوتان و احترام به آنها گفت: خيلي برايم جالب است که چند روز مانده که ليگ شروع شود يکي، دو بازيکن حرف هايي را مطرح مي کنند که تيم را به حاشيه مي برند، در صورتي که خود را صاحب استقلال مي دانند. آقاي رحمتي شما صاحب استقلال نيستي، صاحب استقلال کساني هستند که در سال هاي گذشته دست و پاي خود را براي استقلال داده اند و الان نماز را نشسته مي خوانند و بيکار در خانه نشسته اند. الان هم در تيم پيکان پول کارگران را مي‌گيري، تو صاحب استقلال نيستي، اگر بودي از اين صحبت ها نمي‌کردي که تيم را وارد حاشيه کني. شما و امثال شما پول گرفتيد و براي استقلال بازي کرديد، شما از برند اين تيم استفاده کرديد. شما به استقلال بدهکار هستيد، من هم بدهکار استقلال هستم. براي مسوولان تيم پيکان متاسفم که اجازه مي دهند بازيکن تيم به اين شکل راجع به يک تيم ديگر و عوامل آن صحبت کند.

رجبي ادامه داد: اين آقايان يک روز از اين مربي و روز ديگر از يک مربي ديگر حرف مي زنند. من هم در استقلال برايم مشکلاتي بوجود آمد اما هميشه حرمت نگه داشتم. شما و امثال شما ادعا مي کنيد که استقلالي هستيد اما با اين حاشيه هايي که درست کرديد تيشه به ريشه اين تيم مي زنيد. همه مي دانند که نکونام و رحمتي دو لبه قيچي بودند حالا چطور مي شود که همزمان با هم عليه استقلال و کادر فني مصاحبه مي کنند؟!

وي گفت: نکونام که 6 ماه لباس استقلال بر تن کرد مي گويد من استقلالي هستم، پس پيشکسوتاني که خيلي بلاها سرشان آمده است و الان خانه نشين هستند و صدايشان در نمي آيد چه بايد بگويند؟! آنها هم مي توانستند مثل شما حاشيه سازي کنند. اين يک جريان است که عليه مجموعه استقلال و سرمربي تيم راه افتاده است. اين جريان مي خواهد جوانان فوتبال گريز شوند. يادمان باشد استقلال براي پيشکسوتاني مانند علي جباري ، جواد قراب ، اصغر حاجيلو و ... است. آقاي رحمتي شما اصول را فداي شخصيت ها کرديد. جايي که قلعه نويي برايتان منفعت داشت با او بوديد اما زماني که ديديد منفعتي برايتان ندارد از او فاصله گرفتيد و شروع به حاشيه سازي براي تيم او کرديد. باشگاه استقلال تاوان شما دو نفر را زياد داده است. آقاي رحمتي شما براي تيم ملي هم تعين تکليف مي کرديد. شما هر جا منافع تان در خطر است شروع به حاشيه سازي عليه تيم و مجموعه آن مي کنيد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠۵-١٣٩٣, ١١:۴٠

   

پر مبحث ترین ها