سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حملات تند رضا شاهرودی به پرسپولیس علی دایی

به نظرم پرسپولیس خیلی کار دارد البته دوست صمیمی من پیروانی هم به این تیم اضافه شده اما به نظرم خیلی دیر این اتفاق افتاده من افشین را قبول دارم و ان‌شاءالله پرسپولیس هر چه سریعتر از این مرداب بیرون بیاید

رضا شاهرودی در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان اظهار داشت: باید قبول کنیم بازی‌های ابتدایی فصل همیشه شرایط خاص خودش را دارد اما قطعاً در آینده همه چیز بهتر می‌شود البته زمین بازی با فولاد هم زمین فوتبال نبود.
وی افزود: این را هم باید در نظر بگیریم که فولاد در همین زمین دو گل به پرسپولیس زد معلوم نیست در سه ماه قبل از لیگ چه اتفاقی برای پرسپولیس افتاده که آنها اینطور بازی می‌کنند. هوادار حق دارد ناراحت باشد.
شاهرودی ادامه داد: به نظرم پرسپولیس خیلی کار دارد البته دوست صمیمی من پیروانی هم به این تیم اضافه شده اما به نظرم خیلی دیر این اتفاق افتاده من افشین را قبول دارم و ان‌شاءالله پرسپولیس هر چه سریعتر از این مرداب بیرون بیاید.
شاهرودی در مورد عملکرد تاکتیکی پرسپولیس نیز گفت: پرسپولیسی که در خانه یا خارج از خانه فرصت نداشته باشد برایش فاجعه است این پرسپولیس هیچ برنامه خاصی برای بازی با فولاد نداشت و فقط می‌توانیم امیدوار باشیم که ان‌شاءالله در دیدار مقابل ذوب آهن بتواند به نتیجه دلخواه برسد اگر پرسپولیس اینطور جلو برود به نظرم دچار مشکلاتی خواهد شد.
وی در پایان در مورد مسائل داوری نیز گفت: این موضوع برای همه تیمها اتفاق افتاده و به نظرم پرسپولیس در کل برنامه خاصی نداشت تا بتواند آن را در زمین پیاده کند در مقابل فولاد بسیار منطقی و بسیار خوب بازی کرد.
برچسب ها: رضا شاهرودی ، علی دایی
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۵-١٣٩٣, ٠٧:١۶

   

پر مبحث ترین ها