سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کریمی: آقایان كميته انظباطي تراكتور دهان‌تان را ببندید!

دبیر کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی در یک سال گذشته جریمه‌ای 480 میلیونی برای کریمیان و میثم بائو و بازیکنان دیگر صادر کرده و اگر بررسی کنید متوجه خواهید شد این احکام در دنیای فوتبال اصلا بی‌سابقه است.
فارس: هافبک سابق تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: آقایان لطفاً به جای مصاحبه کذب، دهان‌تان را ببندید بهتر است.

علی کریمی اظهار داشت: من عمر خودم را در این فوتبال گذرانده‌ام و بهتر است هر کسی به خود اجازه ندهد درباره تبصره و برخی مسائل فوتبال حرف بزند.

وی افزود: همین‌طور از دبیر کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی می‌خواهم دهن خودش را ببندد و این بار حرف‌هایی را که می‌خواهد بزند هماهنگ کند.

کریمی تاکید کرد: او گفته‌ است که تاریخ صادر شدن حکم کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی مبنی کاهش مبلغ قراردادم اول اردیبهشت بوده و به من ابلاغ شده است. این را باید به این آقا بگویم من اول اردیبهشت در اردو بودم و خودم را برای بازی با استقلال آماده می‌کردم.پس بهتر است آقایان حرف‌هایی را که می‌خواهند بزنند یک بار آن را آنالیز کنند. باز هم می‌گویم در تاریخ یکم اردیبهشت در اردوی تهران بودیم و حرف آقایان در این باره کاملا کذب است.

کاپیتان سابق تیم ملی ایران گفت: هیچ حکمی هم به من ابلاغ نشده تا آن را ببینم و شکایت کنم. البته اسمی از هیچ‌کس نمی‌برم اما منظور من کاملا مشخص است. دبیر کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی در یک سال گذشته جریمه‌ای 480 میلیونی برای کریمیان و میثم بائو و بازیکنان دیگر صادر کرده و اگر بررسی کنید متوجه خواهید شد این احکام در دنیای فوتبال اصلا بی‌سابقه است. من منتظر جلسه کمیته انضباطی دوم می مانم تا تکلیف همه چیز مشخص شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠۵-١٣٩٣, ١۶:١٠

   

پر مبحث ترین ها