سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تیم جدید کریم انصاری فرد در اسپانیا

کریم چند روزی است که به سفارت اسپانیا در دروس مراجعه می‌کند تا بتواند ویزای سفر به این کشور را بگیرد.
:
سال‌‌هاست که کریم انصاری فرد از پیشنهادهای اروپایی‌‌اش می‌گوید. بارها و بارها رسانه‌ها مجبور شده‌اند روی نوشته سایت‌های خارجی و شایعات، پیراهن یک تیم اروپایی را بر تن او کنند.
انصاری فرد بازیکن مستعدی است ولی واقعیت این است که او تا به حال موفق نشده در خارج از ایران بازی کند. انصاری‌فرد هم جزو استعدادهایی بود که ترجیح داد در لیگ‌برتر ایران توپ بزند و پول دربیاورد.
حالا اما ظاهراً او می‌خواهد تجربه بازی در اروپا را با حضور در لیگ دسته دوم اسپانیا به‌دست بیاورد. کریم چند روزی است که به سفارت اسپانیا در دروس مراجعه می‌کند تا بتواند ویزای سفر به این کشور را بگیرد.
احتمالاً ظرف روزهای آینده ویزای انصاری‌فرد هم صادر می‌شود تا به اسپانیا برود اما مقصد او کجاست؟ تنه‌ریف یا اوساسونا؟ باشگاه اولی خواهان جذب انصاری‌فرد است و مدیر برنامه‌های او اتفاقاً مذاکرات خوبی با این باشگاه داشت اما کریم به این نتیجه رسیده که سفر به پامپلونا و پوشیدن پیراهن اوساسونا برایش بهتر است.
روز گذشته روزنامه دی‌ناوارا چاپ پامپلونا روی خرید جدید اوساسونا مانور داد و نوشت: «باشگاه مشغول مذاکره با یک مهاجم ایرانی است. بازیکن جدید اوساسونا به احتمال فراوان از این کشور خواهد آمد.»
مدیر برنامه‌های انصاری فرد که مدیر برنامه‌های نکونام هم به حساب می‌‌آید، مذاکراتی با این باشگاه داشته است. همچنین کاپیتان تیم‌ملی که در انتقال شجاعی در سال 2008 به اوساسونا نقش مهمی داشت، برای انتقال کریم هم تمام تلاش خود را کرده است.
وقتی باشگاه اعلام کرد به یک مهاجم نیاز دارد، نکونام سریعاً کریم انصاری‌فرد را پیشنهاد داد تا آنها فیلم بازی‌های این بازیکن را بررسی کنند و حالا در آستانه عقد قرارداد با او باشند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠۵-١٣٩٣, ١۴:٠۴

   

پر مبحث ترین ها