سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واقعیت تلخ در مورد پرسپولیس

با توجه به ریزش شدیدی که سرخپوشان در فصل نقل‌وانتقالات داشته‌اند، بسیار بعید به نظر می‌رسد این تیم در مسابقات استرالیا هم بتواند نماینده‌ای در تیم ملی داشته باشد.
به زودی تمرینات تیم ملی کشورمان برای حضور در جام ملتهای آسیا آغاز می‌شود و بر همین اساس با بازگشت کارلوس کی‌روش به ایران، بار دیگر اسامی ملی‌پوشان اعلام خواهد شد. با توجه به ریزش شدیدی که سرخپوشان در فصل نقل‌وانتقالات داشته‌اند، بسیار بعید به نظر می‌رسد این تیم در مسابقات استرالیا هم بتواند نماینده‌ای در تیم ملی داشته باشد.
به زودی تمرینات تیم ملی کشورمان برای حضور در جام ملتهای آسیا آغاز می‌شود و بر همین اساس با بازگشت کارلوس کی‌روش به ایران، بار دیگر اسامی ملی‌پوشان اعلام خواهد شد. با توجه به ریزش شدیدی که سرخپوشان در فصل نقل‌وانتقالات داشته‌اند، بسیار بعید به نظر می‌رسد این تیم در مسابقات استرالیا هم بتواند نماینده‌ای در تیم ملی داشته باشد. از بین نفرات کنونی قرمزها، شاید فقط حسین ماهینی و رضا حقیقی شانس دعوت شدن داشته باشند که به نظر نمی‌رسد به آنها هم بازی برسد. تنها ستاره‌ای که ممکن است از پرسپولیس به تیم ملی برسد و بازی هم بکند، پیام صادقیان است که البته اول باید مشکلاتش را با کی‌روش یا بعضی‌های دیگر(!) حل کند.
منبع: بانک ورزش
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۵-١٣٩٣, ١٩:١٣

   

پر مبحث ترین ها