سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پيرواني:من دايي را بهتر از همه مي شناسم

خوشبختانه ما بهتر از همه در فوتبال ایران روی همدیگر شناخت داریم و مطمئن باشید پرسپولیس از بابت این همکاری، به نتیجه ای شایسته دست می‌ یابد.
افشين پيرواني قبل از آنکه در پرسپوليس با علي دايي همکار شود مورد نظر فدراسيون فوتبال براي دستياري کارلوس کي‌روش در تيم‌ملي‌ بود.
براساس شنیده های ما درباره خبر فوق، افشین پیروانی که قبلا عنوان داشته بود دیگر حاضر نیست به عنوان دستیار در مجموعه ای فعالیت کند، ضمن اعلام تشکر از علی کفاشیان مسئولیت فوق را رد کرده و عنوان داشته که اگر قرار است در این شرایط فعالیت کند، به عنوان همکار با علی دایی فعالیت خود را آغاز می‌ کند.

پیروانی که از گزینه های پیش فصل مدیریت پرسپولیس هم بود می‌ گوید: تحت هر شرایطی کار فنی را به مدیریت اجرایی ترجیح می‌ دهد. او می‌ گوید کارنامه 12 بازی پرسپولیس در سال 1378 تحت هدایت من و کسب 24 امتیاز از این تعداد بازی، نشان می‌دهد که کارم را بلدهستم.
پیروانی اضافه می‌ کند: علی دایی دوست خوب من است و اصلا دوست نداشتم دعوت او را رد کنم، خوشبختانه ما بهتر از همه در فوتبال ایران روی همدیگر شناخت داریم و مطمئن باشید پرسپولیس از بابت این همکاری، به نتیجه ای شایسته دست می‌ یابد.

پیروانی در پایان خبر دعوت فدراسیون از او را برای دستیاری کی‌روش تکذیب نمی‌ کند اما تاکید دارد که تمایل زیادی برای صحبت در مورد عناوین و حوادثی به جز پرسپولیس را ندارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۵-١٣٩٣, ٢٢:٢٧

   

پر مبحث ترین ها