سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نامه‌ محرمانه فدراسیون/ پایان خدمت پولادی هم مشکل دارد؟

بروز شده : ١-٠۶-١٣٩٣, ١٠:٢۵    نسخه چاپی    
نام مهرداد پولادی، بازیکن فصل گذشته پرسپولیس هم در بین این ۵۰ بازیکن وجود دارد و به احتمال فراوان پولادی هم باید پیش از حضور در لیگ قطر یا لیگ کشورمان به این مسئله رسیدگی کند

فدراسیون فوتبال کشورمان با ارسال نامه‌ای محرمانه به بعضی باشگاه‌های لیگ برتری خواستار روشن شدن وضعیت کارت پایان خدمت بازیکنانشان شد.

بعد از اینکه مشخص شد تعدادی از بازیکن فوتبال با کارت‌های معافی مشکل‌دار خدمت سربازی در تیم‌های مختلف بازی می‌کنند مسئولان فدراسیون فوتبال به صرافت افتادند تا از حضور چنین بازیکنانی در تیم‌های گوناگون جلوگیری به عمل بیاورند.

در همین رابطه شنیده می‌شود فدراسیون فوتبال کشورمان با ارسال نامه‌ای محرمانه به تعدادی از باشگاه‌های لیگ برتری نام ۵۰ بازیکن دیگر را هم اعلام کردند که گفته می‌شود کارت پایان خدمت آنها دارای مشکل است.

شنیده می‌شود نام مهرداد پولادی، بازیکن فصل گذشته پرسپولیس هم در بین این ۵۰ بازیکن وجود دارد و به احتمال فراوان پولادی هم باید پیش از حضور در لیگ قطر یا لیگ کشورمان به این مسئله رسیدگی کند هر چند که تعداد دیگری از بازیکنان هم گفته می‌شد دچار چنین مشکلاتی هستند اما با رفع شدن مشکلات کارت پایان خدمت‌شان در حال حاضر مشغول بازی در تیم‌هایشان هستند.

منبع: فارس
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠۶-١٣٩٣, ١٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها