سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتقاد جدی علی دایی ازمدافعان پرسپولیس

بروز شده : ١-٠۶-١٣٩٣, ١٨:١۴    نسخه چاپی    
البته خود دایی هم می داند پست اصلی خانزاده مدافع راست نیست و او مدافع میانی است اما بعید نیست در بازی با پدیده ماهینی را سر جای خودش برگرداند
روز نو :

پرسپولیس در انزلی باخت تا شرایط بحرانی در این تیم حمفرما شود. در انزلی تقریبا هیچ کدام از بازیکنان پرسپولیس خوب نبودند و اشتباهات زیادی مرتکب شدند اما دایی فردای بازی و در اولین تمرین تیمش به میثم حسینی و محمدرضا خانزاده مدافع چپ و راست تیمش انتقاد کرد و از نحوه بازی آنها گله مند بود. دایی بیشتر از این ناراحت بود که این دو بازیکن در فاز حمله حضور موثری ندارند و نمی توانند توپ های خوبی برای مهاجمان ارسال کنند. سرمربی پرسپولیس به میثم حسینی گفته «یک سال است از تو یک سانتر ندیدیم» و از محمدرضا خانزاده هم به خاطر سانترهای غلطش انتقاد کرده است.

البته خود دایی هم می داند پست اصلی خانزاده مدافع راست نیست و او مدافع میانی است اما بعید نیست در بازی با پدیده ماهینی را سر جای خودش برگرداند و برای پست هافبک راست فکر دیگری بکند. با این حال نکته تاسف برانگیز ماجرا این است که با ادامه دوران مصدومیت علی عسگری، دایی هیچ گزینه دیگری برای دفاع چپ ندارد و از آنجایی که بعید است ریسک کرده و نوید صبوری جوان را در این پست به بازی بفرستد ظاهرا باید با میثم حسینی بسازد و بسوزد!
telegram 19dey.com
مهدی    1 شهریور 1393 18:28
مایلی‌کهن درباره آخرین وضعیت پرسپولیس عنوان کرد: مشکل پرسپولیس فقط با کارت به کارت حل می‌شود!
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١-٠۶-١٣٩٣, ١٨:١۴

   

پر مبحث ترین ها