سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شکست عجیب صبا /8دقیقه 3گل

بروز شده : ٢-٠۶-١٣٩٣, ٢٠:٠٧    نسخه چاپی    
برتری 2 بر صفر صبا مقابل تراکتورسازی، پایان غیرمنتظره این بازی حساس نبود. تراکتور با لوسیانو ادینیوی باتجربه فاصله خود با صبا را کم کرد، در نهایت با 3 امتیاز این بازی زمین را ترک کرد.
از

تيم فوتبال تراکتورسازي، مقابل صباي قم يک پيروزي پرگل به دست بياورد و موقتاً صدرنشين جدول ليگ برتر باشد.

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 18 با برگزاری دیدار تیم های تراکتورسازي و صباي قم آغاز شد که در نهایت تراکتورسازی موفق شد با نتیجه 4 بر 2 حریفش را در هم بکوبد.

هفته پنجم لیگ برتر ورزشگاه یادگار امام، تماشاچی 10هزارنفر

داور: بیژن حیدری
کمک ها: تورج عوض محمدی، علی دودانگه

اخطار: حامد لک(تراکتور) ، احمد مهدی زاده (صبا)

تراکتورسازی: حامد لک، خالد شفیعی، احمد آل نعمه، حبیب گردانی، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، سامان نریمان جهان، فرید کریمی، احمد امیرکامدار، ادینیهو، محسن دلیر
سرمربی: رسول خطیبی

صبا: مهرداد طهماسبی، مسعود حق‌جو، روزبه چشمی، پیروز قربانی، هادی شکوری، محمد آرام طبع، ابوالفضل ابراهیمی، حسین بادامکی، ایوب کلانتری، جلال الدین علی محمدی، احمد حسن زاده
سرمربی: صمد مرفاوی

شرح بازی:
برتری 2 بر صفر صبا مقابل تراکتورسازی، پایان غیرمنتظره این بازی حساس نبود. تراکتور با لوسیانو ادینیوی باتجربه فاصله خود با صبا را کم کرد، در نهایت با 3 امتیاز این بازی زمین را ترک کرد. شاگردان رسول خطیبی که روی پنالتی و گل دوم صبا معترض بودند، خیلی سریع به بازی برگشتند تا بعد از گل زیبای ادینیو 2باردیگر هم دروازه صبا را باز کنند. امروز از آنجا برای تبریزی ها روز ویژه ای است که آنها به طور موقت صدرنشین لیگ شدند والبته لوسیانو ادینیو هم با 4 گل به صدرجدول گلزنان لیگ برتر رسید. این 4 گل پرگل ترین بازی لیگ را رقم زد. یک بازگشت باشکوه برای تبریزی ها ...

شرح گل ها:

1 ـ 0(صبا): احمد حسن زاده مهاجم سابق مس کرمان سومین گل خود را در لیگ روی یک پاس عمقی و فرار از پشت دفاع به ثمر رساند.
2 ـ 0(صبا): خطای پنالتی مشکوک حبیب گردانی روی حسن زاده، یک پنالتی نصیب صبا کرد که ایوب کلانتری دومین گل تیمش را به ثمر رساند.
2 ـ 1(تراکتور): لوسیانو ادینیو روی یک و دوی عالی با محسن دلیر دفاع صبا را جا گذاشت و با ضربه محکم با روی پا فاصله را کم کرد.
2ـ2(تراکتور): محسن دلیر از جناح چپ وارد محوطه جریمه شد و با یک شوت سرکش بازی را به تساوی کشاند.
3ـ2(تراکتور): فرشاد احمدزاده توپ را سانتر کرد و ادینیو با ضربه سر از روی خط دروازه گل زد.
4ـ2(تراکتور): مهدی زاده در دقایق پایانی روی فرشاد احمدزاده مرتکب پنالتی شد که محمد ایرانپوریان این پنالتی را به چهارمین گل تیمش تبدیل کرد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۶-١٣٩٣, ٢٠:٠٧

   

پر مبحث ترین ها