سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دایی مقابل پدیده هم متوقف شد

بروز شده : ٣-٠۶-١٣٩٣, ٢١:۴٢    نسخه چاپی    
پرسپولیس با این تساوی 5 امتیازی شد تا همچنان در بحران باقی بماند و دایی روزهای سختی را با تیمش به همراه داشته باشد. پدیده هم با 9 امتیاز در رده پنجم جدول باقی ماند.

پرسپولیس مقابل پدیده هم متوقف شد تا روند ضعیف این تیم از ابتدای فصل همچنان ادامه داشته باشد.

تیم فوتبال پرسپولیس که در پنجمین دیدار خود در لیگ برتر از ساعت 19:10 عصر دوشنبه در ورزشگاه آزادی مقابل پدیده مشهد به میدان رفته بود، با تساوی یک بر یک مقابل این تیم متوقف شد.

در آغاز دیدار پدیده به خوبی نبض بازی را در دست گرفت و با انجام چند حرکت ترکیبی در جناحین روی دروازه پرسپولیس خطرساز شد. پرسپولیس هم که مشخص بود هنوز نتوانسته شکل اصلی بازی خود را در این فصل پیدا کند بیشتر تحت تاثیر بازی خوب پدیده قرار گرفته بود و پس از گذشت 20 دقیقه توانست اولین حملات خود را روی دروازه حریف ایجاد کند.

در دقیقه 39 شوت از راه دور اکبر صادقی را نیلسون دو ضرب دفع کرد و میلاد غریبی در موقعیت تک به تک گل نخست بازی را به سود پدیده به ثمر رساند. البته در این صحنه کمک داور دوم اشتباه کرد و غریبی در آفساید قرار داشت.

در آغاز نیمه دوم پرسپولیس شدت حملات خود را بیشتر کرد اما در حرکت به سمت دروازه حریف بابرنامه کار نمی کرد و پاس های بازیکنان این تیم در یک سوم میانی حریف به ثمر نمی نشست.

فشردگی خط دفاع پدیده که برای حفظ نتیجه و به دست آوردن سه امتیاز در زمین خودی تجمع کرده بود باعث می شد پرسپولیس راهی به دروازه حریف پیدا نکند و دل به ارسال از جناحین و ضربات ایستگاهی ببندد.

میثم حسینی در اواسط این نیمه به جای نورمحمدی به زمین آمد تا پرسپولیس از سمت چپ هم با نفرات بیشتری حمله کند.

ضربات سر بنگر و طارمی روی ضربات ایستگاهی دو بار موقعیت هایی جدی برای پرسپولیس خلق کردند.

در دقیقه 75 پاس خوب محمد نوری در محوطه جریمه پدیده به عباس زاده رسید که او در مصاف با مدافع حریف سرنگون شد و فغانی به نشانه خطا نقطه پنالتی را نشان داد. خود عباس زاده پشت توپ قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت روشنگر گل تساوی را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

در ادامه بازی پرسپولیس چندین بار روی دروازه پدیده با ضربات کرنر و ایستگاهی خطرناک ظاهر شد اما مدافعان پدیده در زدن ضربات سر موفق تر بودند تا بازی با همان نتیجه یک بر یک مساوی به پایان برسد.

پرسپولیس با این تساوی 5 امتیازی شد تا همچنان در بحران باقی بماند و دایی روزهای سختی را با تیمش به همراه داشته باشد. پدیده هم با 9 امتیاز در رده پنجم جدول باقی ماند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۶-١٣٩٣, ٢١:۴٢

   

پر مبحث ترین ها