سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دایی: روزهای خوب ما هم می‌رسد

بروز شده : ٧-٠۶-١٣٩٣, ١٩:۵٧    نسخه چاپی    
من به انتقادات فکر نمی‌کنم و تمام تمرکزم روی کسب پیروزی برای پرسپولیس است. امیدوارم فردا بازیکنان ما عملکرد خوبی داشته باشند تا بتوانیم دست پر به تهران برگردیم.
علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر صبای قم اظهار کرد: ما در هفته‌های گذشته نتایج بدی گرفتیم و به دنبال این هستیم که فردا با انجام یک بازی خوب به نوعی جبران مافات کنیم و دست پر به تهران برگردیم. در هفته‌ گذشته فشار زیادی روی تیم ما بود، اما روی مسایل روحی و روانی بازیکنان کار کردیم و امیدواریم فردا (شنبه) با کسب سه امتیا‌ز به لیگ برگردیم.

دایی درباره تیم صبا نیز گفت: صبا تیم خوب و یک دستی است و امسال بازیکنان خوبی را جذب کرده است. ما به دنبال این هستیم تا بتوانیم یک بازی خوب مقابل این تیم انجام دهیم.

وی درباره انتقاداتی که در هفته‌های گذشته به او مطرح شده نیز گفت: من به انتقادات فکر نمی‌کنم و تمام تمرکزم روی کسب پیروزی برای پرسپولیس است. امیدوارم فردا بازیکنان ما عملکرد خوبی داشته باشند تا بتوانیم دست پر به تهران برگردیم. اگر بتوانیم سه امتیا‌ز بازی را کسب کنیم رتبه‌مان در جدول ارتقا پیدا می‌کند.

سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره محسن خلیلی نیز گفت: من خلیلی را از زمانی که در سایپا بود می‌شناسم. او بازیکن خوب و با انگیزه‌ای است، اما متاسفانه به دلیل مسائلی دو سال از فوتبال دور بوده است. محسن از من خواست که در تمرینات پرسپولیس شرکت کند و خود را به آمادگی کامل برساند. دوست دارم محسن را در میدان فوتبال ببینم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠۶-١٣٩٣, ١٩:۵٧

   

پر مبحث ترین ها