سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جهانبخش: به خاطر پول به قطر نمی‌روم

بروز شده : ٨-٠۶-١٣٩٣, ٢٣:٣١    نسخه چاپی    
او توانست در گل‌های سوم و چهارم نایمخن نیز تاثیر مستقیمی بگذارد و با پاس‌های خود این تیم را به پیروزی ارزشمندی برساند.
مهاجم جوان ایرانی نایمخن عنوان کرد می خواهد فوتبالش را در لیگ هلند ادامه دهد و برای پول به لیگ روسیه و قطر نخواهد رفت.

به گزارش ایسنا، نایمخن شب گذشته موفق شد در لیگ دسته یک هلند با نتیجه‌ چهار بر یک هلموند اسپورت را از پیش‌رو بردارد و به رده دوم جدول رده‌بندی صعود کند، اما این پیروزی به لطف درخشش علیرضا جهانبخش، مهاجم ایرانی این تیم رقم خورد.

او در شرایطی که تیمش در دقیقه‌ سوم از حریف با یک گل عقب افتاده بود توانست در دقایق 14 و 22 تیمش را پیش بیاندازد، اما این دو گل تنها درخشش جهانبخش نبود. او توانست در گل‌های سوم و چهارم نایمخن نیز تاثیر مستقیمی بگذارد و با پاس‌های خود این تیم را به پیروزی ارزشمندی برساند.

علیرضا جهانبخش به لطف بازی‌های خوبش مورد توجه چند تیم هلندی قرار گرفاته است. او درباره احتمال رفتنش از نایمخن گفت: هنوز دو روز تا پایان زمان نقل و انتقالات باقی مانده و نمی دانم شرایطم چگونه خواهد بود. نمی‌توانم بگویم در نایمخن می‌مانم یا خیر. باشگاه‌های زیادی من را می خواهند.

مهاجم ایرانی نایمخن ادامه داد: اگر این بازی آخرین بازی من در نایمخن بوده باشد، خیلی خوب بوده اسست . توانستم دو گل به ثمر برسانم و هواداران نایمخن را خوشحال کنم. شاید این آخرین بازی من برای نایمخن بوده باشد. در این صورت توانستم خداحافظب باشکوهی از این تیم داشته باشم.

علیرضا جهانبخش درباره پیشنهادهایی که دارد گفت: دوست دارم در لیگ هلند بمانم . با شرایط فوتبالی و فرهنگی این کشور عادت کردم و می خواهم فوتبالم را در این کشور ادامه دهم. از کشور‌های روسیه و قطر هم پیشنهاد دارم که از لحاظ مالی پیشنهادات خوبی هسستند اما نمی خواهم برای پول به لیگ قطر بروم. در حال حاضر برای من پول مهم نیست و می‌خواهم پیشرفت کنم.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۶-١٣٩٣, ٢٣:٣١

   

پر مبحث ترین ها