سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باختی دیگر برای بلندقامتان بسکتبال ایران

بروز شده : ٩-٠۶-١٣٩٣, ٢٣:۴٣    نسخه چاپی    
این تیم کوارتر دوم را 23 بر 6 به سود خود خاتمه داد تا نیمه نخست را با برتری به رختکن برود.
تیم ملی بسکتبال ایران در دومین بازی خود در جام جهانی اسپانیا برابر برزیل نتیجه را واگذار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی بسکتبال ایران در دومین بازی خود در رقابتهای گروهی جام جهانی اسپانیا برابر برزیل به میدان رفت و نتیجه را 79 بر 50 واگذار کرد. تیم کشورمان که بامداد امروز برابر اسپانیا 90 بر 60 مغلوب شده بود کمتر از 24 ساعت پس از آن برابر تیم پر ستاره برزیل قرار گرفت و این بار با 29 امتیاز اختلاف مغلوب حریف خود شد.

تیم ایران بازی را خوب شروع کرد و با فشار به بازیکنان حریف در تمام نقاط زمین کوارتر نخست را 18 بر 17 از آن خود کرد. در کوارت دوم این تیم برزیل بود که کاملا بر توپ و میدان مسلط شد و اجازه خودنمایی را از شاگردان بچیروویچ گرفت. این تیم کوارتر دوم را 23 بر 6 به سود خود خاتمه داد تا نیمه نخست را با برتری به رختکن برود.

در کوارتر سوم تیم ایران تلاش خود را بیشتر کرد ولی در ضد حملات مثل بازی با اسپانیا این تیم برزیل بود که به راحتی کسب امتیاز می‌کرد و تیم ایران هم برنامه‌ای برای مهار مردان حریف نداشت. برزیل کوارتر سوم را 21 بر 12 از آن خود کرد. کوارتر چهارم اگرچه با فشار تیم ایران همراه بود اما فاصله دو تیم آنقدر زیاد شده بود که آنها نگرانی بابت حملات تیم ایران نداشتند و با آرامش کسب امتیاز می کردند. این کوارتر را برزیل 18 بر 14 برنده شد و در نهایت 79 بر 50 به پیروزی رسید.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠۶-١٣٩٣, ٢٣:۴٣

   

پر مبحث ترین ها