سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رحمتی توبیخ شد

به جهت اینکه این افراد نسبت به اظهارات خود دلیل و مدرکی ارائه نکرده و برخی از آنها اظهار پشیمانی خود را اعلام کرده‌اند، امیر قلعه‌نویی را درخصوص ادعاها و اظهارات این افراد مبرا تشخیص داده و در این رابطه صرفا ایشان را به پرهیز از مراوده با افراد غیر حرفه‌ای خارج از حوزه فوتبال توصیه می‌کنیم.
رأی پرونده مهدی رحمتی، ایمان موسوی و حسین کعبی از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اعلام شد.

به گزارش فرارو و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، پس از مصاحبه‌ها و اظهار نظرهای سید مهدی رحمتی، سید ایمان موسوی و حسین کعبی علیه باشگاه استقلال و امیر قلعه‌نویی سرمربی این تیم و همینطور شکایت متقابل باشگاه استقلال و سرمربی این تیم علیه افراد فوق، کمیته اخلاق روز گذشته رأی خود را صادر کرد.

علی اکبر محمدزاده رئیس کمیته اخلاق در این باره گفت: به جهت اینکه این افراد نسبت به اظهارات خود دلیل و مدرکی ارائه نکرده و برخی از آنها اظهار پشیمانی خود را اعلام کرده‌اند، امیر قلعه‌نویی را درخصوص ادعاها و اظهارات این افراد مبرا تشخیص داده و در این رابطه صرفا ایشان را به پرهیز از مراوده با افراد غیر حرفه‌ای خارج از حوزه فوتبال توصیه می‌کنیم.

رئیس کمیته اخلاق افزود: با عنایت به درنظر داشتن نحوه اظهارات، بیان مطالب و شدت و ضعف آنها، حسین کعبی و سید ایمان موسوی هرکدام به پرداخت جریمه نقدی به مبلغ چهل و پنج میلیون ریال و محرومیت از حضور در 2 مسابقه رسمی و همینطور سید مهدی رحمتی به توبیخ و درج در پرونده محکوم می شوند.
telegram 19dey.com
لنگستون    12 شهریور 1393 22:18
ازسید بعید بود با اون جوجه فوکلیها همصدا بشه .آقاسید دستت درد نکنه واقعا که شرمنده کردی
  • 0
farhad    12 شهریور 1393 23:21
یه عده آدم تهمت زن که این دنیا جوابشون رو گرفتن اون دنیا هم خدایی هست از همه بدتر این کعبی میره تو اعصاب مردم نیم سانت ابرو داره هی اونها رو هم برمیداره تازه فکر میکنه خوشگل هم شده
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠۶-١٣٩٣, ٢٠:١۶

   

پر مبحث ترین ها