سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استیلی: تمام تمرکزم روی مسائل فنی نیست

برای بازی فردا مهدی زارع و نورمحمدی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. البته بهادر عبدی هم مصدومیت کوچکی دارد که امیدوارم به بازی فردا برسد.
سرمربی راه‌آهن می‌گوید به خاطر مشکلاتی که این باشگاه دارد تمام تمرکزش روی مسائل فنی نیست.

به گزارش ایسنا، حمید استیلی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر صبای قم اظهار کرد: در ابتدا می‌خواهم چهلمین روز درگذشت ناصر احمدپور را به تمام جامعه رسانه‌ای تسلیت بگویم. ما فردا بازی مهمی داریم زیرا صبا در حال حاضر در جایگاه هشتم جدول به سر می‌برد و ما نیز رتبه دهم را داریم.

وی افزود: شرایط ما قبل از بازی با پدیده خوب بود و پله پله شرایط‌مان بهتر می‌شد. اما شکست 3 بر صفر برابر پدیده شرایط روحی تیم را بر هم زد. در بازی مقابل پدیده روی اشتباهات فردی نتیجه را واگذار کردیم. بعد از آن سعی کردیم شرایط روحی بازیکنان را بهبود ببخشیم.

استیلی همچنین گفت: روی نقاط ضعف‌مان کار و سعی کردیم خط دفاع‌مان را مستحکم‌تر کنیم. در هفته گذشته تیم خودمان و همچنین صبا را آنالیز کردیم تا بتوانیم با شناخت کامل رو در روی این تیم قرار بگیریم. صمد مرفاوی هم یکی از دوستان خوب من است و امیدوارم فردا مقابل او بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم راه آهن به مشکلات مالکیت این باشگاه اشاره کرد و گفت: این مشکلات باعث شده تا تمام تمرکز ما روی مسائل فنی نباشد. امیدوارم هرچه زودتر مشکلات حل شود تا بازیکنان هم شرایط مالی بهتری پیدا کنند. الان هفته هفتم است و من خودم هم خجالت می‌کشم که بگویم تا هفته آینده مشکل حل خواهد شد زیرا از سوی دادستانی به ما می‌گویند تا چند روز آینده حل می‌شود و ما هم آن را به شما خبرنگاران انتقال می‌دهیم. بازیکنان‌مان تا الان به اعتبار و ا عتمادی که به من دارند کار می‌کنند و هیچ گونه اعتراضی نداشته‌اند. امیدوارم در روزهای آینده مشکلات‌مان حل شود.

وی درباره مصدومان و محرومان بازی فردای تیمش گفت: برای بازی فردا مهدی زارع و نورمحمدی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. البته بهادر عبدی هم مصدومیت کوچکی دارد که امیدوارم به بازی فردا برسد.

استیلی درباره حضور علی کریمی در تمرین‌های راه آهن نیز گفت: علی یکی از بازیکنان خوب فوتبال ایران بوده. من در اواخر دوران بازیگری‌ام با او همبازی بودم. مدتی هم در تیم استیل‌ آذین و پرسپولیس سرمربی او بودم. بعد از این که راه‌آهن را در اختیار گرفتیم اولین کسی بود که می‌خواستم به تیمم اضافه کنم. بعد از اینکه متوجه شدیم از فوتبال خداحافظی کرده است به او پیشنهاد دادم به کادر فنی ما اضافه شود. به او گفتم راه آهن خانه توست و هر وقت خواستی می‌توانی به جمع ما اضافه شوی و در هر جایی که خواستی با ما کار کنی. ما از حضور کریمی در باشگاه راه آهن استقبال می‌کنیم.

وی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه چرا تیم‌تان زمانی که به گل می‌رسد عقب می‌کشد و به لاک دفاعی فرو می‌رود گفت: فراموش نکنید تیم ما جوان است. ما کارمان را در فصل نقل و انتقالات دیر شروع کردیم و نتوانستیم بازیکنانی را که مد نظر داشتیم جذب کنیم. بازیکنانی که در حال حاضر در تیم ما هستند، جوان و آینده‌دارند و استفاده از این بازیکنان جوان غرامت دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠۶-١٣٩٣, ١۵:٣۵

   

پر مبحث ترین ها