سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کی‌روش: برنامه‌ای برای بازگشت به ایران ندارم

قبل از رفتنم از ایران، من و کفاشیان در خصوص تمدید قرارداد به توافق کامل رسیدیم. بر همین اساس تا امروز هم منتظر هستم که فدراسیون فوتبال ایران به این توافقی که قبل از رفتنم از ایران انجام دادیم و بین دو طرف مذاکره کننده معین شد، احترام بگذارد.
سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: تا امروز هم منتظرم که فدراسیون فوتبال ایران به این توافقی که قبل از رفتنم از ایران انجام دادیم و بین دو طرف مذاکره کننده ثبت شده است، احترام بگذارد.

9 روز است که کارلوس کی‌روش، «سرمربی تیم ملی» که کم کم باید او را با عنوان «سرمربی سابق تیم ملی» خطاب قرار دهیم، کشورمان را ترک کرده است و در این مدت، هیچ اتفاق جدیدی به منظور تمدید قرارداد سرمربی پرتغالی با تیم ملی رخ نداده است.

به همین منظور با کی‌روش که این روزها در لیسبون به سر می‌برد گفت‌وگویی انجام شده که متن آن در زیر می‌آید:

با توجه به این اظهار نظر کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال که طی همین روزها نسخه نهایی قرارداد برای شما ارسال می‌شود؛ آیا این اتفاق افتاد و نسخه نهایی را برای شما ایمیل کردند؟
خیر؛ هنوز هیچ نامه یا ایمیلی برای من در خصوص قرارداد جدید با فدراسیون فوتبال ایران ارسال نشده است.

در مدت این 9 روز آیا از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال ایران با شما تماسی در خصوص تمدید قراردادتان گرفته شده است؟
خیر؛ هیچ تماسی!

گفته می‌شود قرار است به عنوان سرمربی لیدز یونایتد انتخاب شوید. آیا این موضوع صحت دارد؟
ترجیح می‌دهم در این خصوص صحبت نکنم.

علی کفاشیان از پیشنهاد لیدز به شما به عنوان بازارگرمی نام برد، در این مورد چه نظری دارید؟
در این مورد نظری ندارم!

برنامه‌ای برای بازگشت به ایران دارید؟
خیر؛ قبل از رفتنم از ایران، من و کفاشیان در خصوص تمدید قرارداد به توافق کامل رسیدیم. بر همین اساس تا امروز هم منتظر هستم که فدراسیون فوتبال ایران به این توافقی که قبل از رفتنم از ایران انجام دادیم و بین دو طرف مذاکره کننده معین شد، احترام بگذارد.

کی‌روش در حالی در خصوص پیشنهاد لیدز یونایتد هیچ اظهارنظری انجام نداده است که پیش از این (بلافاصله پس از جام جهانی 2014) و زمانی که پیشنهادهایی از سوی چند کشور به سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران شده بود او با صراحت این پیشنهادات را رد کرده و در گفت‌وگوی دیگری که داشت گفته بود: «من بر اساس اعتقاداتم و تعهدی که به تیم ملی داشتم و همچنین اعتماد و باوری که به شخص رئیس فدراسیون، آقای کفاشیان دارم، اخیراً تصمیم گرفتم همانطور که در رسانه‌های ایران هم اعلام شد، فرصت‌های دیگر کاری‌ام را رد کنم.»

منبع: خبرگزاری فارس
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠۶-١٣٩٣, ١۵:٣١

   

پر مبحث ترین ها