سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

غمخوار مرفاوي را به صبا برگرداند

مربيان بومي همچنان به دنبال تغيير سرمربي صبا

خاطر نشان می‌شود به دنبال بازگشت مرفاوی به تمرینات صبای قم، ناصر بختیاری‌زاده و مهدی رضایی مربیان بومی صبا به نشانه اعتراض در تمرینات عصر دیروز صبای قم حاضر نشدند.
به دنبال تشكيل جلسه هیأت مديره باشگاه صباي قم صمد مرفاوي سرمربي مستعفي اين تيم بعد از 4 روز غيبت به تمرينات صبا بازگشت و در اعتراض به این بازگشت 2 مربی بومی صبای قم در تمرینات این تیم حاضر نشدند.

عبدالصمد مرفاوی سرمربي تيم فوتبال صباي قم كه در كنفرانس مطبوعاتي پس از تساوی 2 بر 2 تيمش مقابل راه‌آهن در هفته هفتم لیگ برتر بنا به آنچه خودش مشكلات رفت و آمد بين قم و تهران عنوان كرده بود از سمت خود استعفا داده بود سرانجام بعد از حضور در نشست عصر ديروز هیأت مديره باشگاه صباي قم و طرح مشكلات في مابين، در تمرينات صباي قم حاضر شد.

خبرنگار 19 دي در تماس تلفني با اكبر غمخوار رئيس هیأت مديره باشگاه صباي قم پيگير اين موضوع شد. غمخوار درخصوص اعلام برخي از موارد مطرح شده در جلسه هیأت مديره صبا گفت: جلسه خوبي بود و مسائل و مشكلات به وجود آمده مطرح شد و در نهايت آقاي مرفاوي تعهد دادند كه تمرينات باشگاه را در قم برگزار كنند و در اين مورد ديگر صحبتي مطرح نشود.

وي تصريح كرد: در اين جلسه آقاي مرفاوي صحبت‌هايي انجام دادند و ما هم هم متعهد شديم براي حضور مستمر ايشان در قم امكاناتي را از جمله مسكن تهيه نمائيم.

رئيس هیأت مديره باشگاه صباي قم در خصوص ادعاي مرفاوي مبني بر دخالت باشگاه در امور فني تيم اظهار داشت: مشكلات خاصي نبوده و يكسري سوء تفاهماتي بود كه برطرف شد و به همين منظور آقاي مرفاوي در تمرين عصر سه شنبه حاضر شد.

غمخوار در پايان ضمن ابراز رضايت از نتايج بدست آمده تا پايان هفته هفتم صبا از هواداران اين تيم خواست تا با حضور خود در ورزشگاه اين تيم را مورد حمايت قرار دهند.

اين صحبت‌هاي غمخوار با خبرنگار ما در حالي مطرح شد كه هيچ يك از مسئولين باشگاه صبا از جمله عباس جهان بيني مدير عامل باشگاه كه بارها براي پيگيري موضوع با وی تماس گرفته شد که در دسترس نبود و براساس گزارش ديگر خبرگزاري‌ها حيات پور سرپرست و جعفري مدير رسانه‌اي صبا از بازگشت مرفاوي به تمرينات صبا اظهار بي اطلاعي كردند. اينها همگي نشان مي دهد براي بازگشت مرفاوي به تمرينات وحدت رأی و اجماع كاملي در باشگاه صبا وجود نداشته است و اين مي‌تواند در آينده مشكلاتي را به دنبال داشته باشد.

خاطر نشان می‌شود به دنبال بازگشت مرفاوی به تمرینات صبای قم، ناصر بختیاری‌زاده و مهدی رضایی مربیان بومی صبا به نشانه اعتراض در تمرینات عصر دیروز صبای قم حاضر نشدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠۶-١٣٩٣, ١٠:۴۵

   

پر مبحث ترین ها