سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تعداد ورزشکاران اعزامی به اینچئون کاهش یافت

هاشمی در این نشست با بیان اینکه امکان افزایش تعداد ورزشکاران وجود ندارد، خاطر نشان کرد: این تعداد ممکن است باز هم کاهش پیدا کند.
رییس کمیته ملی المپیک از کاهش تعداد ورزشکاران اعزامی به هفدهمین دوره بازی های آسیایی خبر داد.

کیومرث هاشمی در نشست خبرنگاران اعزامی به بازی های 2014 اینچئون کره جنوبی که امروز در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد، با اشاره به کاهش تعداد ورزشکاران اعزامی به این بازی ها، تعداد کاروان ورزشی ایران را تا امروز 277 نفر اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، این در حالیست که تعداد ورزشکاران اعزامی به اینچئون پیش از این 282 نفر اعلام شده بود.
هاشمی در این نشست با بیان اینکه امکان افزایش تعداد ورزشکاران وجود ندارد، خاطر نشان کرد: این تعداد ممکن است باز هم کاهش پیدا کند.

وی افزود: ممکن است بر اساس نظر کادر فنی فدراسیون ها برخی از ورزشکاران حذف و یا اینکه تعدادی از آنها به دلیل آسیب دیدگی جایگزین شوند.
هاشمی در ادامه به برنامه ها و حمایت های کمیته ملی المپیک برای اعزام هر چه بهتر ورزشکاران به این دوره از بازی های آسیایی پرداخت و برای آنها آرزوی موفقیت کرد.
در حاشیه این نشست همچنین به مناسبت برگزاری بازی های آسیایی، از سایت اینترنتی جدید کمیته ملی المپیک نیز رونمایی شد.

این سایت هم اکنون به صورت آزمایشی در حال فعالیت است ولی از فردا (جمعه) رسما آغاز به کار خواهد کرد.
علاوه بر این با حضور تعدادی از مدال آوران سابق و پیشکسوتان عرصه ورزش از تونل زمان کمیته ملی المپیک نیز رونمایی به عمل آمد.

در این تونل زمان پوسترهایی از صحنه مدال آوری قهرمانان کشورمان در ادوار مختلف بر روی دیوارها نصب شده است و بازدید کنندگان پس از نصب برنامه ویژه ای بر روی تلفن همراه خود می توانند با قراردادن آن در مقابل عکس قهرمان، همزمان فیلمی از همان صحنه را مشاهده کنند.
هفدهمین دوره بازی های آسیایی از 28 شهریور تا 12 مهر به میزبانی شهر اینچئون کره جنوبی برگزار می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠۶-١٣٩٣, ١٣:۴٢

   

پر مبحث ترین ها