سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دومين طلاي کاروان ايران توسط ووشو صيد شد

بروز شده : ٢-٠٧-١٣٩٣, ١١:۵۶    نسخه چاپی    
حمید‌رضا لادور سانداکار وزن 75- کیلوگرم و الهه منصوریان سانداکار وزن 52- کیلوگرم بانوان هم موفق به کسب 2 مدال نقره برای کشورمان شدند.
نماينده وزن 65- کيلوگرم تيم ملي ووشو مدال طلاي مسابقات را از آن خود کرد. همچنین امروز دو ووشو کار دیگر کشورمان 2 مدال نقره کسب کردند.

در آخرین روز رقابتهای ووشوی بازیهای آسیایی اینچئون محسن محمدسیفی سانداکار ایران در وزن 65 - کیلوگرم امروز در فینال مسابقات در دو راند با شکست حریف خود مدال طلای این دوره از مسابقات را به نام خود کرد.

همچنین حمید‌رضا لادور سانداکار وزن 75- کیلوگرم در فینال به مصاف نماینده کره جنوبی رفت و با برتری در راند اول و شکست در دو راند دوم و سوم بازی را به نماینده میزبان واگذار کرد و به مدال نقره بسنده کرد. در وزن 52- کیلوگرم ساندای بانوان الهه منصوریان نیز از حریف چینی شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.

روز گذشته نیز سجاد عباسی نماينده وزن 70 کيلوگرم تيم ملي سانداي مردان در نيمه نهايي با شکست مقابل نماينده کره جنوبي به مدال برنز بسنده کرد.

همچنین امروز تیم روئینگ 4 نفره سبک وزن بانوان ایران متشکل از برزگر، ملایی، جاور و عباسی به مصاف حریفان رفت و به عنوان سومی و مدال برنز رسید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٧-١٣٩٣, ١١:۵۶

   

پر مبحث ترین ها