سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مرفاوی: بازیکنان صبا مشکل کارت پایان خدمت ندارند

بروز شده : ٣-٠٧-١٣٩٣, ١٠:٣٩    نسخه چاپی    
سرمربی تیم صبای قم، ابراز داشت: هیچ کدام از بازیکنان تیم صبا از نظر کارت معافیت مشکلی ندارند و تا کنون گزارشی به باشگاه صبا در این خصوص ارسال نشده است.
سرمربی تیم صبای قم، گفت: بازی صبای قم برابر تیم سایپا یک بازی تاکتیکی و سخت خواهد بود که البته این بازی برای هر دو تیم مشکل به نظر می‌رسد.

عبدالصمد مرفاوی، در نشست خبری قبل از بازی تیم صبا برابر سایپای البرز که در دفتر باشگاه صبای قم برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی برابر تیم سایپا یک بازی تاکتیکی و سخت خواهد بود که البته این بازی برای هر دو تیم مشکل به نظر می‌رسد.

وی بیان داشت: تیم سایپا از نظر تاکتیک و شرایط تیمی در هفته‌های اخیر خوب بوده و نتیجه‌های مطلوبی کسب کرده است.

سرمربی تیم صبای قم ادامه داد: هر چند که تیم سایپا شرایط خوبی دارد اما تیم صبا هم در هفته اخیر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و تیم هم از نظر روحی شرایط خوبی دارد که امیدواریم در بازی فردا سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم.

حسن‌زاده و مهدی‌زاده دچار مصدومیت هستند

مرفاوی در خصوص محروم و مصدوم‌های تیم صبا هم گفت: محرومی نداریم اما حسن‌زاده و مهدی‌زاده دچار مصدومیت هستند که امیدواریم تا فردا به شرایط عادی خود برگردند و به این بازی برسند.

وی افزود: نفرات بازی فردا با توجه به شرایط تاکتیکی تیم سایپا و همچنین آمادگی بازیکنانمان وارد زمین خواهند شد.

سرمربی تیم صبای قم، ابراز داشت: هیچ کدام از بازیکنان تیم صبا از نظر کارت معافیت مشکلی ندارند و تا کنون گزارشی به باشگاه صبا در این خصوص ارسال نشده است.

وی عنوان کرد: تیم ما در مجموع از نظر بدنی و روحی شرایط خوبی دارد اما برخی از بازیکنانی که جایگزین می‌شوند در زمین ماموریت‌هایی که به آنان می‌دهیم به درستی از عهده آن برنمی‌آیند که امیدواریم صبا با تمرکز کافی نتیجه بازی برابر سایپا را به نفع خود به اتمام برساند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٧-١٣٩٣, ١٠:٣٩

   

پر مبحث ترین ها