سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کودتای آبی درراه است؟/تلاش برای مربی شدن فرهاد مجیدی در استقلال

بروز شده : ٣-٠٧-١٣٩٣, ١۴:۴٨    نسخه چاپی    
نتایج عجیب و ضعیف استقلال در دو هفته گذشته و شکست امیرقلعه نویی مقابل ابتدا نفت تهران و سپس فولاد خوزستان مساله ایجاد تغییرات در کادر فنی استقلال را جدی و جدی تر کرده است.
این روزها بحث تزلزل نیمکت استقلال تهران در رسانه ها بالاگرفته و حتی برخی مدعی اند، کرانچار و برانکو دو گزینه اصلی جایگزینی امیر قلعه نویی در این تیم هستند. مساله ای که البته هنوز به تایید هیچ مسئولی از استقلال نرسیده است.

چند روز پیش یکی از رسانه ها از برخی تلاش های پشت پرده برای برکناری امیرقلعه نویی خبر داد. خبری که باشگاه استقلال بر عکس همیشه سعی کرد آن را نبیند تا به نوعی افکار را از توجه به آن منحرف کند و نهایتا به عاملی برای حاشیه سازی برای این تیم، امیر قلعه نویی و مجموعه باشگاه بدل نشود.
قصه این تحرکات اما بسیار جدی تر از این ندیدن هاست چون از باشگاه استقلال اخبار جالبی به گوش می رسد و گویا آنچه در این خبر چند خطی نوشته شده بود، جدی است و حتی دامنه آن خیلی پرشورتر از آنی است که فکرش را بکنیم.

نتایج عجیب و ضعیف استقلال در دو هفته گذشته و شکست امیرقلعه نویی مقابل ابتدا نفت تهران و سپس فولاد خوزستان مساله ایجاد تغییرات در کادر فنی استقلال را جدی و جدی تر کرده است.
آنطور که از صحبت یک فرد نزدیک به باشگاه استقلال برمی‌آید به نظر می رسد، برخی مدیران و افراد تصمیم‌گیرنده در باشگاه استقلال در تلاش هستند تا سونامی و کودتایی که اخیرا باشگاه پرسپولیس را به هم ریخت و نهایتا علی دایی را با خود برد، اینبار در استقلال تکرار و از طریق آن امیر قلعه نویی را از راس کادر فنی این تیم حذف کنند.

این منبع مطلع به پیام نو می گوید: برخی مدیران استقلال علاوه بر ناراحتی از نتایج اخیر استقلال از رفتار تحکم آمیز قلعه نویی با مجموعه باشگاه و مدیران استقلال ناراضی هستند و می خواهند به یک شکلی شرایط تغییر در کادر فنی استقلال را فراهم کنند.
نکته جالب این قضیه نوع تدبیری است که مدیران استقلال برای عملی کردن این تئوری خود دارند. طبق اخبار رسیده از باشگاه استقلال گویا مدیران این باشگاه زلاتکو کرانچار و برانکو ایوانکوویچ را به عنوان گزینه های جایگزینی قلعه نویی در نظر دارند و در کنار این آنها برای ایجاد کمترین حاشیه در باشگاه خود می خواهند از مقبولیت و محبوبیت فرهاد مجیدی هم بهترین استفاده را ببرند.

آنطور که از شواهد امر پیداست گویا مذاکراتی با فرهاد مجیدی برای نشستن روی نیمکت استقلال صورت گرفته است و مدیران این باشگاه می خواهند با توجه به محبوبیت او فضای سکوها و برخی منتقدان چنین تصمیماتی را هم در اختیار داشته باشند.
همه این ها البته در شرایطی احتمالا به وقوع خواهد پیوست که استقلال در جریان هفته دهم لیگ برتر نتواند نتیجه مطلوبی مقابل تیم قعر جدولی ذوب آهن کسب کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٧-١٣٩٣, ١۴:۴٨

   

پر مبحث ترین ها