سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درخشان:

اين تيم نصف پرسپوليس دهه 60 هم نيست

بروز شده : ۴-٠٧-١٣٩٣, ١٧:١١    نسخه چاپی    
من معتقدم خود مربیان هم باید آمادگی بدنی بالایی داشته باشم. بازیکن وقتی ببیند مربی تیمش تمرین می‌کند و فرم بدنی مناسبی دارد خودش هم به این صرافت می‌ افتد تا بهتر تمرین کند.

حميد درخشان با 2 برد و يک مساوي از دوران حضورش به عنوان سرمربي پرسپوليس عملکرد نسبتا موفقي داشته است.


درخشان در مورد اوضاع پرسپولیس و شرایط این تیم با تیم های سال های دور گفت‌وگویی با "ورزش سه" انجام داد که در زیر می‌ خوانید:

هنوز با تیم ایده آل فاصله داریم
شما به این نتایج نگاه نکنید ما هنوز خیلی جا داریم تا پیشرفت کنیم، این تیم با تیم ایده آل من فاصله دارد. حالا حالاها باید کار کنیم تا بتوانیم در روزهای آینده شرایط بهتری داشته باشیم. البته من از تیمم راضی هستم و بازیکنان تا همین جا هم بسیار خوب عمل کرده اند.

این تیم از پیش بینی هایم بهتر است
شک نکنید که این تیم از پیش بینی های من بسیار بهتر عملکرد کرده است، زمانی که من به پرسپولیس آمدم اصلا انتظار این نتایج را نداشتم و فکر می‌کردم زمان بیشتری لازم است تا بتوانم تیم را به نتیجه برسانم ولی خدا را شکر این اتفاقات خیلی زودتر برای من و پرسپولیس افتاد.

بازی کردن با تیم های بزرگ راحت تر است
من قبول دارم که بازی با سپاهان اولین محک جدی من است اما این را باید بگویم که بازی با تیم های بزرگ آسان تر از تیم های کوچک است. تیم های کوچک وقتی با استقلال و پرسپولیس بازی می‌کنند انگیزه زیادی دارند ولی تیم های بزرگ سبک بازی دارند و ما می‌ توانیم با توجه به شکل بازی آنها برنامه ریزی کنیم.

تمرین کردن مربیان عادی است
اینکه من و همکارانم امروز در زمین درفشی‌فر تمرین کردیم به هیچ عنوان چیز عجیبی نیست و یک مساله عادی است. شما ببینید که یک مربی گاهی باید یک تاکتیک را خودش در زمین اجرا کند تا بازیکنان متوجه شوند. برای این مساله لازم است که اول خود مربیان آمادگی بدنی خوبی داشته باشند.

بازیکنان از روی مربیان الگوبرداری می‌کنند
من معتقدم خود مربیان هم باید آمادگی بدنی بالایی داشته باشم. بازیکن وقتی ببیند مربی تیمش تمرین می‌کند و فرم بدنی مناسبی دارد خودش هم به این صرافت می‌ افتد تا بهتر تمرین کند.

سوشا بازیکن حساسی است
مربی دروازه‌بان های ما باید خیلی بیشتر با سوشا مکانی تمرین کند. هم از نظر فنی و هم از نظر روانی او باید خیلی آماده تر باشد. سوشا بازیکنی است که خیلی زود تحت تاثیر جو قرار می‌‌گیرد و باید این ایرادش را برطرف کند. این دو، سه اشتباه برای من مهم نیست و این را می‌‌توانم بگویم که مکانی کیفیت فوق العاده ای دارد.

این پرسپولیس شاید به نصف پرسپولیس دهه 60 و 70 برسد
اصلا این تیم با پرسپولیس دهه 60 و 70 قابل مقایسه نیست. آن تیم بازیکنان بسیار بزرگی داشت و این پرسپولیس باید تلاش کند به نصف آن تیم برسد. البته این تیم هم بازیکنان بااستعداد زیادی دارد و آنها باید کاری کنند که نام پرسپولیس احیا شود.


telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٧-١٣٩٣, ١٧:١١

   

پر مبحث ترین ها