سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درخشان:استقلال را می بریم اما حیف است آنها همیشه ببازند

بروز شده : ۶-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:۴١    نسخه چاپی    
این هم از عجایب لیگ بی کیفیت ماست که یک تیم، سه هفته پیاپی می بازد اما در رده دوم ماندنی است!
- اختلاف دو تیم استقلال و پرسپولیس از 10 امتیاز در زمان مربی گری علی دایی به 3 امتیاز کاهش یافته است و این مساله برای حمید درخشان اهمیت فراوانی دارند.

کاوه علی اسماعیلی: استقلالی ها تا 3 هفته قبل کری می خواندند و به افزایش فاصله با پرسپولیس افتخار می کردند اما حالا این فاصله شده 3 امتیاز؛ یعنی فقط یک بازی دیگر. البته با این حال، هنوز استقلال در مکان دوم جدول است و پرسپولیس با کسب 7 امتیاز هفتمین رده جدول را از آن خود کرده است. این هم از عجایب لیگ بی کیفیت ماست که یک تیم، سه هفته پیاپی می بازد اما در رده دوم ماندنی است!

اما حمید درخشان نظر جالبی در مورد کاهش اختلاف با استقلال دارد: خداوکیلی دلم نمی خواهد استقلال را همیشه بازنده ببینم. آنها باید قوی باشند. حیف است این طور می بازند.
درخشان که با مکث های زیادی حرف می زد، این طور بحث را ادامه داد: من در این مدت سعی کردم کیفیت تیم را بالا ببریم و به بازیکنان آرامش بدهم. این دو مساله، رابطه مستقیمی با هم دارند و اگر در کنار هم، در یک جاده قرار بگیرند، هر تیمی را به سمت نتیجه گیری می برند. ما به استقلال فکر نمی کنیم. فقط می خواهیم به بالای جدول برسیم. می خواهم بگویم شرایط پرسپولیس به باقی تیم ها ارتباطی پیدا نمی کند، خودمان باید زرنگ باشیم و به تیم و شرایط مان فکر کنیم.
او این گپ کوتاه را به سمت دو، دو تا، چهارتای مربیان لیگی می برد، جایی که هر مربی حساب و کتاب می کند چه اتفاقاتی باید رخ دهد: روز اول که آمدم، گفتم نباید به جدول نگاه کنید. من اعتقاد دارم تلاش هایم به هدف می رسد و تیم را به بالای جدول می برم. الان ببینید سپاهان، تراکتور، فولاد، نفت تهران و استقلال با همه شایستگی های شان، امتیاز از دست می دهند. این اتفاقات اصلا عجیب نیست چون در طبیعت فوتبال قرار دارد. هر تیمی، یک دوره امتیاز می گیرد و یک دوره امتیاز از دست می دهد. البته این هم قابل پیش بینی نیست که چه تیمی قهرمان می شود. برنامه ریزی مهم است. مسلما لیگ ما فراز و نشیب زیادی دارد ولی با همه این فراز و نشیب ها، ما می خواهیم صدرنشین شویم و تلاش مان برای رسیدن به بالاترین رده جدول است.
اینجای صحبت مان، یک شوخی بود؛ «حمید خان! یعنی می شود در پایان نیم فصل، شرایط به گونه ای باشد که استقلال را شکست دهید و صدرنشین شوید؟» درخشان می خندد و می گوید: من که خیلی امیدوارم. نمی دانم چرا اما تلاش می کنم و معتقدم به هدفم می رسم. تیم را تقویت خواهیم کرد، برنامه های مان را متنوع تر می کنیم و به زودی یک پرسپولیس بزرگ و جذاب را می بینید. هر چیزی که فکرش را بکنید در این دنیا اتفاق می افتد.
او در مورد بازی با سپاهان می گوید: قول می دهم تمام تلاش مان را به کار بگیریم برای پیروزی مقابل سپاهان. یک لحظه را هم از دست نمی دهیم، می دانم از کدام ناحیه باید به این تیم ضربه زد.
درخشان، حرف هایش را این طور تمام کرد: از بچه های رسانه، مردم، پرسپولیسی هایی که به من لطف دارند و به تیم شان انرژی مثبت می دهند، از همه متشکرم. مردم در کوچه و خیابان با امیدواری نسبت به آینده پرسپولیس حرف می زنند و این خیلی برای من مهم است. می خواهم به زودی به خبرورزشی بیایم و مستقیما پاسخگوی سوالات هواداران شوم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:۴١

   

پر مبحث ترین ها