سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کاروان ایران در انتظار 4 طلای کشتی + برنامه فینال ها

بروز شده : ٧-٠٧-١٣٩٣, ١٢:٠٢    نسخه چاپی    
کشتی گیران ایران در 4 فینال روی دشک می روند و با 4 طلا می توانند رتبه پنجم را درپایان روز دهم به ایران هدیه کنند.

امروز و از ساعات اولیه صبح کشتی گیران ایران در وزن های 61 ،74 ،86 و 120 کیلوگرم به روی دشک رفتند و در هر 4 وزن به فینال رسیدند.

– کشتی آزاددر 4 وزن دوم می تواند کاروان ایران را نجات دهد. امروز و از ساعت 13:30 کشتی گیران ایران در 4 فینال روی دشک می روند و با 4 طلا می توانند رتبه پنجم را درپایان روز دهم به ایران هدیه کنند.

به گزارش عصر ایران امروز و از ساعات اولیه صبح کشتی گیران ایران در وزن های 61 ،74 ،86 و 120 کیلوگرم به روی دشک رفتند و در هر 4 وزن به فینال رسیدند.

فینال 125 کیلو کشتی گیر قزاق مقابل پرویز هادی

پرویز هادی کشتی‌گیر سنگین وزن کشورمان با پیروزی مقابل حریف کره‌ای خود به فینال کشتی‌‌آزاد بازی‌های آسیایی راه یافت.هادی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 9 بر یک کانجین از کره‌جنوبی را شکست داد و فینالیست شد.او باید در فینال مقابل کشتی گیر قزاق شعبانبای قراربگیرد.

فینال جوکار در 86 کیوگرم با کشتی گیر قزاق

میثم مصطفی جوکار که در مرحله یک‌چهارم نهایی بازی‌های آسیایی حریف هندی خود را به راحتی شکست داده بود در مرحله نیمه نهایی مقابل «کیم» کشتی گیر کره جنوبی قرار گرفت. جوکار در این کشتی با نتیجه 4 بر یک به پیروزی رسید تا فینالیست بازی‌های آسیایی شود.پیش از او، اسماعیل‌پور و اکبری گام به دیدار نهایی گذاشته بودند.جوکار در فینال باید با کشتی گیر قزاق کشتی بگیرد. نکته مهم کشتی او به دست آوردن طلا و کم کردن فاصله کاروان ایران با کاروان قزاقستان است.

جدال اکبری و قربانف برای طلای 74 کیلوگرم

عزت‌‌الله اکبری که در اولین کشتی‌ خود در بازی‌های آسیایی اینچئون حریف پاکستانی را به‌راحتی شکست داده بود در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف «سانگ کیو لی» از کره جنوبی رفت و با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی رسید و به فینال بازی‌های آسیایی راه یافت.بدین ترتیب اکبری پس از اسماعیل‌پور دومین فینالیست تیم ملی آزاد ایران در این دوره از بازی‌ها است.اکبری در فینال با قربانف ازبک روبه رو می شود.

یک قرقیزعلیه اکبری در فینال 61 کیلوگرم

مسعود اسماعیل‌پور بعد از شکست دادن حریف کره‌ای در مرحله یک‌چهارم نهایی بازی‌های آسیایی، درمرحله نیمه نهایی به مصاف نیازبک‌اف از قزاقستان رفت و توانست با نتیجه 8 بر 3 حریف خود را شکست دهد.مسعود در فینال باید کشتی گیر قرقیزستانی را شکست دهد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٧-١٣٩٣, ١٢:٠٢

   

پر مبحث ترین ها