سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کرار بازیکن جدید استقلال را رو کرد!

بروز شده : ٧-٠٧-١٣٩٣, ٢٢:۵٣    نسخه چاپی    
کرار جاسم هافبک عراقی استقلال به همراه برادر همسرش در تمرین استقلال حضور یافت و هنگامی که میرشاد ماجدی سرپرست استقلال را دید با شوخی به وی گفت بازیکن جدید استقلال است و تنها مقداری اضافه وزن دارد.
تمرین تیم فوتبال استقلال امروز برگزار شد.

تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده سازی برای بازی روز پنج شنبه مقابل ملوان انزلی ساعت 16:30 امروز در زمین شماره دو آزادی برگزار شد.
* دو رأس گوسفند پیش از آغاز تمرین زیر پای بازیکنان و کادر فنی قربانی شد. هنگامی که بازیکنان شاهد قربانی‌کردن دور رأس گوسفند بودند آندرانیک تیموریان به شوخی گفت چربی‌های گوسفند برای من است و کسی حق ندارد آن را با خود ببرد.

*امیر قلعه نویی از افرادی که دو رأس گوسفند را سر بریده بودند خواست گوشت آن را در موسسات خیریه بین نیازمندان تقسیم کنند.
*تمرین امروز استقلال غایب نداشت و همه بازیکنان در تمرین حضور داشتند.

*حنیف عمران زاده زیر نظر دکتر نوروزی تمرینات اختصاصی انجام داد اما یعقوب کریمی که تا قبل از این، تمرین اختصاصی انجام می‌داد امروز پا به پای بازیکنان تمرین کرد.
*کرار جاسم هافبک عراقی استقلال به همراه برادر همسرش در تمرین استقلال حضور یافت و هنگامی که میرشاد ماجدی سرپرست استقلال را دید با شوخی به وی گفت بازیکن جدید استقلال است و تنها مقداری اضافه وزن دارد.

*آندرانیک تیموریان با دست باندپیچی شده به تمرین پرداخت.
*ستار همدانی با فرزند خود در تمرین شرکت کرد و وقتی متوجه شد پژمان نوری و امیرحسین صادقی با فرزندان خود به تمرین نیامده‌اند به آنها گفت پس چرا بچه‌های خود را نیاوردید که پسرم با آنها بازی کند؟ صادقی در پاسخ به مربی خود گفت: بچه‌های ما تا ساعت سه و نیم در مدرسه هستند.

*اظهارات فرهاد مجیدی در یکی از رسانه‌های ورزشی سوژه صحبت بازیکنان و هواداران استقلال بود. کاپیتان پیشین استقلال در اظهار نظری گفته بود که روزی این تیم را قهرمان آسیا می‌کند.
*محسن فروزان هنگامی که امید ابراهیمی را دید به او گفت فوتبال تو فراتر از آسیا و دعوت شدن به تیم ملی حق تو است.

*حدود 20 هوادار استقلال از نزدیک نظاره‌گر تمرین آبی پوشان بودند. این افراد در آغاز تمرین به تشویق امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال پرداختند و وی را با شعار «امیر بامعرفت» تشویق کردند. آنها همچنین تیمشان را با شعار «استقلال باغیرت» مورد تشویق قرار دادند.
*محور تمرین امروز آبی پوشان دویدن دور زمین بازی آقاوسط و فوتبال در دو گروه نارنجی و آبی بود که بخش آخر زیرنظر قلعه نویی و دستیارانش انجام شد.
منبع: تسنیم
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٧-١٣٩٣, ٢٢:۵٣

   

پر مبحث ترین ها