سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کی فکرش را میکرد;حضور علي کريمي در استقلال/عدد 4 را به کريمي نشان دادند

بروز شده : ٨-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:٢٣    نسخه چاپی    
سرمربی تیم استقلال نسبت به برنامه‌ریزی تیم ملی گلایه کرد و از اوسیانو کروز دستیار کی‌روش سؤال کرد آیا شما در هیچ کجای دنیا می‌بینید که لیگ 52 روز تعطیل شود.
حنيف عدد 4 را به کريمي نشان داد

تمرين تيم فوتبال استقلال عصر امروز تحت تاثير حضور علي کريمي در ورزشگاه آزادي قرار داشت.

تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 16 و 30 دقیقه امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد. حضور علی کریمی تمامی برنامه‌های تمرینی امروز استقلال را تحت تاثیر قرار داد زیرا هم تماشاگران بیشتری نسبت به روزهای گذشته به ورزشگاه آمده بودند و هم خبرنگاران و عکاسان متعددی در زمین شماره 2 حضور پیدا کردند.

به گزارش فارس، هرائیر مگویان مدافع ارمنستانی استقلال امروز با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شد و حنیف عمران‌زاده در کنار دکتر نوروزی مثل روزهای گذشته تمرینات اختصاصی را انجام داد.

* هنگامی که همه چیز تحت تاثیر حضور علی کریمی بود و همه درگیر و دار خوش و بش با دستیار جدید کی‌روش بودند جاسم کرار به یکی از اعضای تیم استقلال با صدای بلند گفت امروز مصدوم نشوم خوب است من اعصابم خراب است و اصلا نمی‌توانم تمرین کنم آنها برای من اقامت نگرفتند و ناراحتم. البته با این وجود هافبک عراقی امروز در کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت.

* بعد از خوش و بش بازیکنان و مربیان استقلال و گرفتن عکس یادگاری با علی کریمی امیر قلعه‌نویی به همراه میکو، مارکار آقاجانیان و دستیار پرتغالی کی‌روش به زیر درختی در گوشه زمین رفت و با آنها به گفت‌وگو پرداخت. سرمربی تیم استقلال در خصوص وضعیت ملی‌پوشان تیمش و همچنین نحوه بدنسازی آنها با کادر فنی تیم ملی صحبت کرد. نکته قابل توجه اینجا بود که در ابتدا میکو به جمع مربیان نرفت اما قلعه‌نویی او را صدا کرد و از او خواست در کنار آنها حضور داشته باشد. در این لحظه سرمربی تیم استقلال نسبت به برنامه‌ریزی تیم ملی گلایه کرد و از اوسیانو کروز دستیار کی‌روش سؤال کرد آیا شما در هیچ کجای دنیا می‌بینید که لیگ 52 روز تعطیل شود. مربی تیم ملی هم در این لحظه با سرمربی استقلال هم عقیده بود. همچنین قلعه‌نویی اعتقاد داشت لیگ خوب باعث می‌شود که تیم ملی خوبی تشکیل شود و تمام گلایه‌هایی که در این مدت داشت به دستیاران کی‌روش منتقل کرد. در این لحظات علی کریمی هم روی نیمکت در کنار بوستانی، رضا رجبی و دیگر حاضرین در تمرین نشست.

امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز تیم استقلال در خصوص حضور علی کریمی در تمرینات این تیم و مربی شدنش در تیم ملی گفت: جا دارد به او تبریک بگویم ولی من چند توصیه به او دارم اولین اینکه کریمی سعه صدر داشته باشد و تحملش را بالا ببرد.

وی افزود: او باید مراقبت خودش باشد چون حالا در شغلی وارد شده که آبرویش در گرو بازیکنان است به قول آقای اولیایی آبروی مربی دست بازیکن است و باید حواسش باشد.

سرمربی تیم استقلال تأکید کرد: متأسفانه در فوتبال ما حب و بغض زیاد است و او باید مراقب حسودها باشد چون معمولاً کسانی هستند که دوست ندارند بعضی‌ها موفق شوند. او یکی از بازیکنان خوب این مملکت بود و یکی از بهترین‌های فوتبال ما و حالا خوشحال هستم که او لباسی را به تن کرده که مطمئناً این لباس سخت‌تر از دوران بازیگری او است البته او در کنار یک مربی بزرگ و باتجربه حضور دارد و مطمئناً می‌تواند از تجارب او استفاده کند.

وی در پایان گفت: خوشبختانه کریمی هنگامی که این مسئولیت را قبول کرد حرف خوبی زد و گفت که از همه کسانی که آرزو داشتند جای او باشند، عذرخواهی می‌کند که این در نوع خودش جالب بود.
telegram 19dey.com
حسین    8 مهر 1393 20:54
تاجهار بیشترنخونده.کسی تاحالا ندیده کریمی 6 رونشون بده.
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:٢٣

   

پر مبحث ترین ها