سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رکورد استقلال برابر ملوان حفظ شد

در دقیقه 79 این دیدار، قاضی یکی از بهترین فرصت های بازی را از دست داد. او در مصافی تک به تک با دروازه بان ملوان، توپ را به آسمان زد تا حساب کار همچنان دو بر یک به سود استقلال بماند.
استقلال با سه گل ملوان را مغلوب کرد.

به گزارش ایسنا، دیدار استقلال و ملوان از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با برتری سه بر یک آبی پوشان پایتخت به پایان رسید. با این پیروزی رکورد شکست ناپذیری استقلال برابر ملوان در تهران پا برجا ماند.

گزارش نیمه اول:

در این دیدار استقلال همان ابتدای کار می توانست کار را یک بر صفر به سود خود کند. محمد قاضی در دقیقه دوم در حالی درون محوطه جریمه ملوان صاحب توپ شد که می توانست براحتی دروازه ملوان را باز کند اما ضربه او با اختلاف راهی اوت شد. در ادامه همین بازیکن در دقیقه هفتم با ضربه سر تلاش کرد گلی را به ثمر برساند اما جاگیری ایمان صادقی مانع از این اتفاق شد.

در دقیقه 13 این دیدار، ملوانی ها در یک ضد حمله می توانستند بازی را به سود خود کنند. سیدجلال رافخایی که از کمند آفساید گریخته بود از میانه های زمین استقلال با فروزان تک به تک بود اما دروازه بان استقلال در صحنه ای مشکوک ای بازیکن را سرنگون کرد تا این فرصت طلایی برای ملوان از دست برود.

در ادامه این دیدار به سمت تعادل پیش رفت تا اینکه شهباززاده در دقیقه 28 می توانست تیمش را پیش بیاندازد. با این حال شوت او را دروازه بان ملوان به زیبایی مهار کرد.

در دقیقه 31 این دیدار روی تکل خشن مازیار زارع، یک پنالتی به سود استقلال اعلام شد که این ضربه را ابراهیمی در دقیقه 32 به گل تبدیل کرد.

بعد از این گل استقلال بازهم به حملاتش ادامه داد و در دقیقه 41 این دیدار محمد قاضی روی پاس خوب شهباززاده با ضربه ای فنی توپ را به گل تبدیل کرد تا استقلال دو بر صفر از حریفش پیش بیفتد.

گزارش نیمه دوم:

استقلال در این نیمه نیز کار را تهاجمی آغاز کرد و در همان پنج دقیقه اول می توانست حداقل دو گل دیگر بزند. یکی از این فرصت ها را کریمیان از نیم متری دروازه به اوت زد و دیگر فرصت استقلالی ها را قاضی از دست داد. ضربه سر این بازیکن را صادقی به زیبایی مهار کرد. با این حال ملوانی ها هم بیکار نبودند و در دقیقه 54 روی یک ضد حمله روی تکل بیگ زاده یک پنالتی به دست آوردند که این توپ را رافخایی با یک ضربه چیپ به گل تبدیل کرد.

شاید اگر ملوانی ها خوش شانس بودند، در کمتر از سه دقیقه کار را به تساوی می کشاندند. رضا اعتمادی در حالی می توانست در دقیقه 57 دروازه استقلال را باز کند که درون محوطه جریمه استقلال با فروزان تک به تک شده بود و ضربه اش به تیرک دروازه آبی پوشان برخورد کرد. بعد از این فرصت تنها یک دقیقه بعد بود که کرار در گوشه محوطه جریمه ملوان صاحب توپ شد و ضربه اش را به کناره دروازه ملوان کوبید.

در دقیقه 66 این دیدار امید ابراهیمی با شوتی سرکش تلاش کرد تا دروازه ملوان را باز کند اما ضربه او را صادقی به خوبی دفع کرد و در ادامه همین توپ در شرایطی تک به تک برابر مازیار زارع قرار گرفت که این هافبک ملوان توپ را با بی دقتی تمام به اوت زد.

در دقیقه 79 این دیدار، قاضی یکی از بهترین فرصت های بازی را از دست داد. او در مصافی تک به تک با دروازه بان ملوان، توپ را به آسمان زد تا حساب کار همچنان دو بر یک به سود استقلال بماند.

در دقیقه 83 این دیدار شاگردان قلعه نویی تیر خلاص را به ملوان زدند. پاس دیدنی کرار به شهباززاده را این بازیکن با یک ضربه فنی به گل سوم استقلال تبدیل کرد تا خیال هواداران تیمش را راحت کند.

پس از گل سوم استقلال بازی متعادلی از سوی دو تیم دنبال شد تا استقلال با حساب سه بر یک ملوان را شکست دهد و منتظر نتیجه بازی فردای تراکتورسازی بماند.

ترکیب استقلال: محسن فروزان، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، یعقوب کریمی، میلاد فخرالدینی، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، مهدی کریمیان (محمدرضا خرسندنیا 70)، کرار جاسم (علیرضا رمضانی 90)، سجاد شهباززاده و محمد قاضی.

ترکیب ملوان: ایمان صادقی، احمد آهی، عزت‌الله پورقاز، عزیز معبودی، مرتضی فلاحتی، مازیار زارع، سعید یوسف‌زاده، سهیل رحمانی (مهرداد اولادی 69)، رضا اعتمادی، محسن یوسفی (مهیار زحمتکش 63) و سید‌جلال رافخایی.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٧-١٣٩٣, ٢١:۴٠

   

پر مبحث ترین ها