سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عابدزاده ورزشگاه تختی خوزستان را به جنجال کشید

کلی آدم سعی کردند واسطه شوند تا این دعوا ختم به خیر شود اما داور برای این صحنه 6 کارت قرمز از جیب خارج کرد و به سختی توانستند احمدرضا را بفرستند بیرون از زمین. او در مسیر رفتنش به بیرون البته دوربین تلویزیونی خوزستان را هم شکست چون اصرار داشت همه صحنه های این دعوا را به تصویر بکشد.
احمدرضا عابدزاده در اهواز جنجال به پا کرد . او که از بازیکن آفریقایی استقلال خوزستان شاکی بود به جای داور تصمیم گرفت خودش بازیکن و تعدادی از حاضرین در ورزشگاه را تادیب کند.

خطای کولی بالی روی محمد غلامی ورزشگاه تختی اهواز را شاهد میدان جنگ کرد. اعتراض راه آهنی ها به حرکت این بازیکن با ورود عابدزاده به میدان شکل دیگری پیدا کرد گلر افسانه ای فوتبال ملی ایران که بعد از یک بیماری سخت ، گاهی زود از کوره در می رود ، با دیدن رفتار کولی بالی تصمیم گرفت تا خودش تنبیه اش کند. او قصدش تادیب این بازیکن و تعدادی از اعضای کادر تیم میزبان بود و اینگونه خون به پا شد. همه در هم پیچیدند و کنترل از دذست شان خارج شد.

در این لحظات هرج و مرج به اوج خود رسیده و بازیکنان علاوه بر درگیری با یکدیگر در تلاش بودند به نوعی عابدزاده را از مهلکه دور کنند. آنها در نهایت موفق به این کار شدند اما دخالت یکی از نیمکت نشین های استقلال‌خوزستان در ماجرا دوباره جو را ملتهب کرد و جالب اینکه این بار نوبت کولیبالی بود که به سمت راه‌آهنی ها حمله کند. این اتفاق باعث عصبانیت بیشتر کادر راه‌آهن شد و مهدی حسینی نسب دستیار حمید استیلی هم به جمع افرادی پیوست که قصد درگیری با حریف را داشت.

به گزارش خبرآنلاین؛ در بین بازیکنان استقلال‌خوزستان، محمدرضا مهدوی هم شرایط آرامی نداشت که بازیکن بعد از آغاز مجدد بازی از زمین اخراج شد. کلی آدم سعی کردند واسطه شوند تا این دعوا ختم به خیر شود اما داور برای این صحنه 6 کارت قرمز از جیب خارج کرد و به سختی توانستند احمدرضا را بفرستند بیرون از زمین. او در مسیر رفتنش به بیرون البته دوربین تلویزیونی خوزستان را هم شکست چون اصرار داشت همه صحنه های این دعوا را به تصویر بکشد. اتفاقی که باعث شد حمید استیلی بعد از بازی عذرخواهی کند و احتمالا سبب می شود تا عابدزاده یا ناچار به پرداخت خسارت باشد و یا پایش به مراجع قضایی باز شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:٠٢

   

پر مبحث ترین ها