سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کفاشیان چهار ساعت در بازداشت

24 ساعت نه اما 4،5 ساعت در بازداشت بودم. آن هم به خاطر اینکه برای تهیه وثیقه به مشکل برخوردم و مجبور شدم تا فراهم شدن وثیقه آنجا بمانم.»
کفاشیان خبر را تأیید کرد: « 24 ساعت نه اما 4،5 ساعت در بازداشت بودم.»

خبر بازداشت علی کفاشیان، خبری بود که چندی پیش برای نخستین بار از سوی بانک ورزش منتشر شد. این خبر اما با واکنش شدیدی از سوی مسوولان فدراسیون و منابع خبری مختلف مواجه شد و همه سعی در تکذیب خبر داشتند.

به گزارش بانک ورزش این در حالی است که رییس فدراسیون فوتبال امشب در برنامه تلویزیونی بعضی‌ها این خبر را تأیید می‌کند و در پاسخ به این سوال که آیا یک روز در بازداشت بوده، می‌گوید: « 24 ساعت نه اما 4،5 ساعت در بازداشت بودم. آن هم به خاطر اینکه برای تهیه وثیقه به مشکل برخوردم و مجبور شدم تا فراهم شدن وثیقه آنجا بمانم.»

او درباره دلیل این اتفاق و ارتباط آن با مشاورش این‌طور توضیح می‌دهد: «‌آن هم یکی از دلایل بود اما دلایل دیگری هم وجود داشت.»


این موضوع و چندین مورد دیگر نشان می‌دهد برای تایید برخی اخبار که با هجمه و تکذیبیه بسیاری از افراد و یا باشگاه‌ها مواجه می‌شود باید بیش از یکی دو روز و یکی دو ماه منتظر ماند. اینجا ایران است و تکذیب کردن، ساده‌ترین روش مدیریتی است!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٧-١٣٩٣, ١١:۴٩

   

پر مبحث ترین ها