سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

موضع‌گیری پرسپولیسی‌های حامی علی کریمی علیه نماینده اردبیل

آنها تاکید کرده اند نمایندگان مجلس نباید در حمایت از همشهری های خود به رقبا توهین کنند و این سوال را نیز مطرح کرده اند که اصولا نمایندگان مجلس حق ورود به جزئی ترین مسائل فوتبالی از جمله دعوای دو چهره فوتبالی را دارند یا خیر!
اظهارات نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با واکنش حامیان علی کریمی مواجه شده است.

نماینده مردم اردبیل در سخنرانی جنجالی اخیر خود در حمایت از علی دایی علیه علی کریمی موضع گرفت و با خطاب قرار دادن وزیر ورزش از او خواست به تبعیض میان چهره‌های ورزشی خاتمه دهد و گفت:«این چه رویه ای است که وزیر ورزش علی دایی شهریار فوتبال ایران را مظلوم و علی کریمی را لوس و ننر بار آورده است. خارج از ظرفیت ایشان به وی مسئولیت می‌دهید که به احتمال فراوان خسران آور خواهد بود. به مانند بورسیه بازان متخلف سه صراف دزد بیت المال و بابک زنجانی عمل نکنید ، پرواضح است که برخورد بدون تبعیض و شعاری با مفاسد اقتصادی، زمین خواری، اختلاس و حیف و میل و نیز امتناع از بی مهری به زنان ایرانی و چهره های محبوب و مورد وثوق ملت همچون سیدحسن خمینی، علی دایی و سایر بزرگان نظام، ضامن بارور نمودن غرور ملی، افزایش سرمایه اجتماعی، توسعه و بهروزی میهن اسلامی خواهد بود.

این اظهارنظر پورموذن که به انتخاب علی کریمی به عنوان مربی تیم ملی نیز کنایه زده است با واکنش حامیان کریمی مواجه شده است.

به گزارش نامه نیوز، آنها تاکید کرده اند نمایندگان مجلس نباید در حمایت از همشهری های خود به رقبا توهین کنند و این سوال را نیز مطرح کرده اند که اصولا نمایندگان مجلس حق ورود به جزئی ترین مسائل فوتبالی از جمله دعوای دو چهره فوتبالی را دارند یا خیر!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:۴٩

   

پر مبحث ترین ها